Vyriškos piniginės ir pagrindinės jų rūšys

Vyriškos piniginės

Turbūt būtų sunku rasti žmogų, kuris kartu su savimi nesinešiotų piniginės. Tai jau seniai yra vienas iš svarbiausių atributų. Ir nors puikiai suprantama, kad moterims skirtų prekių pasirinkimas įprastai yra didesnis, vyriškos piniginės taip pat nenusileidžia skirtingų modelių gausa. Taigi, jei šiuo metu svarstote atsinaujinti ir įsigyti kokybišką vyrišką piniginę arba ieškote dovanos draugui ar artimajam, turite labai plačias galimybes.

Sulenkiamos per pusę

Tai yra klasikinis vyriškos piniginės tipas. Pavadinimas sufleruoja, kad tokios piniginės yra sudarytos ir dviejų dalių, t.y. sulenkiamos pusiau. Šios piniginės yra pakankamai universalios – jose galima laikyti ne tik grynuosius, tačiau ir korteles. Kita vertus, nereikėtų pamiršti, kad įprastai jose yra mažiau vietos, todėl pastarąjį piniginių modelį dažniau renkasi tie žmonės, kurie su savimi nėra linkę nešiotis daug kupiūrų, monetų ar kreditinių kortelių.

Sudarytos iš trijų dalių

Šio tipo piniginės yra padalintos į tris dalis, todėl dažnai atrodo kur kas storesnės. Tai tinkamas pasirinkimas, jei kartu su savimi visuomet stengiatės turėti visas reikiamas korteles ir pakankamai grynųjų. Tai taip pat puikiai tinka ir daug keliaujantiems žmonėms, kuriems labai svarbu vienoje vietoje turėti visą svarbiausią turtą (pinigus, asmens tapatybės kortelę, kreditines korteles ir kt.). Be abejo, nereikėtų pamiršti, kad trijų dalių vyriškos piniginės nesuteikia tokio didelio komforto, kaip tai gali padaryti klasikinis piniginės tipas.

Kreditinių kortelių dėklai

Tai šiek tiek kitokia piniginių rūšis – ji mažesnė ir sukurta kreditinių bei vizitinių kortelių laikymui. Kadangi pastaruoju metu nemaža dalis žmonių savo pinigus laiko banko sąskaitose ir su savimi retai turi grynųjų, kreditinių kortelių dėklai yra dažnas pasirinkimas.

Bet kuriuo atveju, puikiai suprantama, kad tradicinės vyriškos piniginės yra vienas iš praktiškiausių pasirinkimų. Jos telpa ne tik į kuprinę ar rankinę, tačiau ir į striukės, švarko ar net kelnių kišenę. Trumpiau tariant, jos neužima daug vietos, yra lengvos ir gali būti nesunkiai pritaikomos prie jūsų stiliaus. Kadangi pastarųjų asortimentas yra itin platus, kiekvienas vartotojas turi didelę laisvę rinktis.