Vonios kambarys – atsipalaidavimo kampelis

vonios kambarysRuošiatės namus įrengti taip, kad jie būtų ne tik šiuolaikiški, bet ir leidžiantys atsipalaiduoti po sunkių darbų? Pirmiausia, jums reikės sukurti itin jaukią namų atmosferą, o poilsio oazei kurti gali būti pasirenkamas vonios kambarys. Svarbiausia yra tai, kad jeigu norite gyventi itin jaukiai ir maloniai, tai namus turite įrengti pagal šiuolaikinius standartus ir aišku – su tam tikrais privalumais. Namuose galite sukurti tokį poilsio „centrą“, kuris prilygtų ir tokiems, kurie randami kurortuose. Galime tik patarti kaip reikėtų pradėti įrenginėti vonios kambarį ir ką pasirinkti, jog jis būtų itin malonus akiai ir svarbiausia – funkcionalus bei leidžiantis mėgautis ramybe.

Pirmasis žingsnis – sukurkite vonios kambario planą. Tai reiškia, kad turite suplanuoti ką jame nortumėte rasti. Žinoma, svarbiausia yra dušas, vonia, prausyklė ir kiti būtiniausi priedai, tačiau ar nesusimąstėte kaip reikės paslėpti visas santechnikos detales, kurios gadintų visą interjero vaizdą? Įvairūs vamzdžiai, sujungimai gali būti nemenka problema, tad pirmiausia, jums reikia kruopščiai sudaryti visą santechnikos išplanavimą, kad po to žinotumėte ką reikės paslėpti, o ką labiau paryškinti.

Paskui viską slėpkite statybiniais metodais. Tai reiškia, kad minėtus vamzdžius galite paslėpti specialiomis pertvaromis ar tiesiog kurdami karkasus, ant kurių vėliau klijuosite plyteles ar kitą specialią dangą. Svarbu pabrėžti, kad jeigu vietoje plytelių naudosite kažką kitą, tai reikėtų prisiminti, kad vonios kambaryje kaupiasi drėgmė, tad čia bus reikalingos ir kokybiškos medžiagos bei danga, kuri būtų atspari vandeniui.

Žinoma, jeigu klijuosite viską plytelėmis, tai iš anksto pasirūpinkite ir stilinga vonia, dušo kabina, prausykle ir t.t. Jie turi derintis tarpusavyje tam, kad būtų sukurta itin jauki atmosfera. Vis daugiau žmonių renkasi ir jau populiarėjantį „Feng shui“ metodą, tad galbūt apie jį reikėtų pasidomėti ir jums?

Grįžtant prie esmės, tai savo vonios kambarį galite paversti itin funkcionaliu atsipalaidavimo kampeliu tiesiog pasirinkę specialią vonios įrangą t.y. sūkurines vonias ar kitus priedus. Jie jūsų namams suteiks ramybę ir leis mėgautis atsipalaidavimu net neišvykus iš jų. Tai būtų nedidelė investicija į jūsų ramų gyvenimą.