Virtuvės baldai: iš salono ar baldininkų?

Virtuvė viena svarbiausių vietų namuose, kurioje praleidžiame išties nemažai savo laisvo laiko. Tad nieko nuostabaus, kad visi norime, jog ši erdvė būtų funkcionali, stilinga ir ergonomiška, o norint šiuos norus paversti realybe, būtini tinkami virtuvės baldai. Taigi, šį kartą padiskutuokime ar pirkti baldus iš salono, o gal pas baldininkus gaminami baldai yra protingesnis pasirinkimas?

Paveiksliukas gali prasčiau atrodyti realybėje

virtuves baldaiBaldų salonuose esančias ekspozicijas kuria profesionalūs dizaineriai, kurie apgalvoja net smulkiausias detales, todėl jos visada traukia akį, atrodo originaliai ir geidžiamai. Visgi, jūsų virtuvėje išsirinktas baldų komplektas gali atrodyti visai ne taip: per daug užgriozdinti erdvę arba priešingai – tinkamai jos neišnaudoti. Tad renkantis virtuvės baldus iš salono, reiktų gerai pagalvoti ar jie tiks jūsų namuose, ar jų išmatavimai tinkami ir pan.  Tuo tarpu, baldininkai gamina baldus virtuvei, atsižvelgę į jos individualias ypatybes ir gali pasiūlyti itin originalų bei praktišką baldų dizainą, kuris bus ir gražus, ir patogus.

Standartiniai baldai tinka ne visiems

Kompanijos gamina baldus virtuvei pagal standartinius išmatavimus, kurie nežymiai skiriasi, tačiau mes visi esame skirtingi: skiriasi maisto gaminimo ir tvarkos virtuvėje įpročiai, fizinės savybės. Tai reiškia, kad tas pats baldų komplektas gali netikti skirtingo ūgio žmonėms. Profesionalių baldininkų gaminami baldai dažniausiai atitinka virtuvėje dažniausiai besisukančio žmogaus poreikius, todėl yra ergonomiškesni ir patogesni.

Kainos dilema

Žinoma, ir baldų salone galima rasti idealiai tinkančius ir patinkančius baldus, todėl dažnai asirinkimą lemia kainos ir kokybės santykis. Paprastai baldininkai gamina baldus virtuvei iš aukštos kokybės medžiagų, kurios ne vieną dešimtmetį nepraranda savo estetinių ir funkcinių savybių, tad tokie baldai gali būti šiek tiek brangesni.  Kita vertus, reiktų atminti, kad kokybė niekada pigiai nekainuoja, todėl reiktų gerai pagalvoti, kas jums svarbiau: ilgaamžiškumas ar žemesnė kaina. Pastaruoju atveju, tikrai pavyks sutaupyti, tačiau tokie virtuvės baldai tikrai nebus ilgalaikė investicija.

Virtuvės baldai – apmąstymų reikalaujantis pirkinys, todėl nepasiduokite pirmam įspūdžiui ir pirkite juos viską gerai apgalvoję ir įvertinę savo prioritetus.