Vestuvių planavimas: ką reikia žinoti?

vestuviu planuotojaLietuvoje vestuvių šventimo įkarštis prasideda būtent artėjant šiltiems orams – pavasaris bei vasara yra pat puikiausias metas savo vestuves suorganizuoti pagal visus norus. Ar tai padaryti bus lengva? – viskas priklauso nuo jūsų norų bei skiriamo biudžeto. Įprasta, kad daug porų patys savo vestuves suplanuoja taip kaip nori, tačiau jeigu jūs neturite daug laiko, tai toks darbas gali būti atliekamas ir specialistų. Vestuvių planuotoja jums gali suorganizuoti tokias vestuves, apie kokias ilgai svajojote ir aišku – kai kurie specialistai gali tokią šventę surengti net ir užsienyje. Kas liečia vestuvių planavimą, tai svarbiausia yra apžvelgti skiriamą sumą bei turimą laiką – kuo mažiau laiko, tuo daugiau pinigų jums prireiks.

Vestuvių planuotojų paslaugų nereikėtų atmesti – kai kurie specialistai gali net gi padėti sutaupyti pinigų bei išvengti įvairių nesklandumų. Kokių nesklandumų galite patirti jeigu šią šventę organizuosite patys? Paprasčiausiai, jeigu samdysite kažkokius muzikantus skubotai, tai nemaža tikimybė, kad juos pasirinksite pagal mažiausią kainą. Jeigu jų paslaugos labai pigios, tai kaip manote kokia tikimybė, kad jų paslaugos kokybiškos? Ar jūs būsite garantuoti, jog pasirinkti muzikantai sugebės ant kojų pakelti jūsų šventės dalyvius? Vestuvių planuotoja gali padėti išsirinkti tokius muzikantus, kurie prisitaikys prie mišrios auditorijos. Tas pats galioja ir su vedėjais.

Jeigu kažkiek laiko skirsite ir patys, tai turėtumėte žinoti, kad kai kurios paslaugos gali pareikalauti ir papildomų pinigų. Pavyzdžiui, jeigu planuotoja į atliekamų darbų sąrašą neįtraukia bažnyčios bei kitų vietų dekoravimo, tai faktas, kad viską teks atlikti kitam žmogui, kurį samdysite. Jeigu nenorite itin prašmatnių vestuvių, tai dekoracijos gali būti minimalios, o kadangi ir patys skirsite laiko, tai galbūt sugebėtumėte patys ir papuošti reikiamas vietas? Taip galvoja daugelis žmonių, tačiau turite žinoti, kad dekoravimas prasideda likus vos vienai dienai ar net gi vestuvių dieną – kaip jūs dekoruosite vilkėdama suknele? Tuo norime pabrėžti, kad sutaupytumėte pinigų dekoracijas paruošdami iš anksto (jeigu jos minimalios), taip išvengsite didelių išlaidų samdydami dekoravimo specialistą. Patį dekoravimą galite patikėti artimiesiems ar kažkokiems žmonėms, kuriems nupasakosite ką ir kaip daryti – vis mažiau išlaidų patirsite.

Ruošiant vestuves, viskas priklauso nuo to kiek laiko tam skirsite patys ir kokį biudžetą ketinate išleisti.