Vestuvių metinės – ką galite sau pasidovanoti?

Apyrankes poroms

Neužilgo bus jūsų sukaktuvių metinės? Norite šią dieną paminėti labai šiltai, jaukiai ir nepamirštamai? Jei taip, tuomet jums taip pat reikėtų gerai apgalvoti bendrą dovaną, kurią sau pasidovanotumėte. Žinoma, pasirinkimų yra labai daug ir įvairių, todėl jums gali kilti ne viena dilema. Tam, kad viskas būtų paprasčiau, pateiksime keletą galimų pasirinkimų.

  • Apyrankės poroms: jei mėgstate sentimentalius dalykus, pasirinkę apyrankes poroms galite dar labiau sutvirtinti savo ryšį ir praskaidrinti vestuvių metines. Be to, galite net neabejoti, kad aplinkiniai žmonės akimirksniu pastebės naujus ir spindinčius aksesuarus, kuriuos dėvėsite ant savo riešo. Jei norite palengvinti ir paspartinti apyrankių pasirinkimo ir įsigijimo procesą, visą tai galite padaryti internetu. Sugaišite vos keletą akimirkų ir galėsite džiaugtis įsigiję tobulai vestuvių metinių progą atitinkančią dovanėlę.
  • Dienoraštis/albumas/prisiminimų žurnalas: nėra ko abejoti, kad per vienerius jūsų santuokos metus sukaupėte nemažai kvapą gniaužiančių ir šiltus jausmus keliančių judviejų nuotraukų. Visas jas kartu su trumpomis istorijomis ar šmaikščiais komentarais galite sutalpinti į dienoraštį ar prisiminimų žurnalą, kurį taip pat galima suasmeninti, pasirenkant jūsų lūkesčius atitinkantį viršelį ir kitas detales.
  • Kelionė: norite prisiminti nostalgišką savo medaus mėnesį? Kodėl gi vestuvių metinių proga neišvykus paatostogauti? Atsipalaiduotumėte, pailsėtumėte ir galėtumėte pasimėgauti vienas kitu – visiškai privačioje, artimoje ir niekeno nevaržomoje aplinkoje.
  • Suasmeninti daiktai: santuoka – tai glaudus ir neišskiriamas ryšys tarp dviejų vienas kitą mylinčių žmonių, todėl galvodami apie savo būsimas vestuvių metines, galite pagalvoti ir apie įvairius suasmenintus daiktus, kurie ir po daugybės metų padėtų jums prisiminti pačias gražiausias ir mieliausias akimirkas.

Be abejo, tai tik keli patarimai iš daugelio. Šis sąrašas anaiptol nėra baigtinis, todėl galvodami apie bendras dovanas, visuomet į pagalbą pasitelkite fantaziją ir nebijokite eksperimentuoti. Tai yra jūsų šventė, todėl švęskite ją taip, kaip tik norite. Dovanokite sau tai, kas jums kelia pačias geriausias emocijas. Džiaukitės kiekviena akimirka praleista drauge ir niekuomet nepamirškite, kad brangiausia yra tai, ką visuomet turite šalia savęs, t.y. vienas kitą.