Vestuvių fotografavimas

vestuviu fotografavimasLietuvoje vestuvių fotografų paslaugos yra itin paklausios, tačiau ir pasiūla yra gana nemenka. Štai kodėl dabar specialistų pasirinkimas yra labai didelis. Norintiems per vestuves turėti išskirtinę fotosesiją siūlytume pasidomėti populiariausiais profesionaliais fotografais – jie gali jums pasiūlyti tai ko ieškote. Tiesa, ne visada mėgėjų paslaugos gali būti naudingos – kai kuriais atvejais mėgėjai net nepateisina vilčių, todėl čia labai svarbu dairytis į patirtį bei gabumus. Internete dauguma fotografų turi savo asmenines svetaines, kuriose jie nurodo jau atliktų darbų galerijas. Iš jų jūs galėsite pažiūrėti kokias nuotraukas gavo prieš tai buvę fotografo klientai.

Profesionalūs vestuvių fotografai dažniausiai siūlo fotosesijas ir kitomis temomis – krikštynoms, vakarėliams ir t.t. Labai svarbu pasidomėti visais darbais, nes retai būna atvejų, kuomet specialistas gali atlikti viską. Tai reiškia, kad kartais tam tikrose srityse fotografai net nedirba. Pavyzdžiui – žiniasklaidoje. Jeigu jūs ieškote fotografo būtent vestuvėms, jums reikia ieškoti būtent šios srities specialistų, o ne universalių paslaugų teikėjų. Tarp profesionalų paslaugų dažniausiai turėtumėte matyti ir tas paslaugas, kurios susijusios su nuotraukų redagavimu – jų jums taip pat reikės.

Ieškodami vestuvių fotografo, būtinai domėkitės ką jis siūlo. Matote, atliekant fotosesiją, ne visada nuotraukos gaunasi kokybiškos ir be klaidų, todėl čia specialistas privalo turėti gabumų ir nuotraukų redagavime specialiomis programomis. Dažniausiai visi profesionalūs fotografai dirba ir su nuotraukų korekcijomis – tik retas šiuos darbus perleidžia kitiems asmenims. Jokiu būdu nereikėtų susigundyti mažomis paslaugų kainomis, nes tai gali parodyti, kad specialistas nėra profesionalus ir kompetentingas. Įprastai ir šioje rinkoje vyrauja daugmaž vienodi įkainiai, tad jeigu radote fotografą, kuris dirba kelis kartus pigiau, turėkite galvoje, kad galbūt su jo teikiamomis paslaugomis nėra viskas gerai.

Vestuvių fotografavimas užima gana nemažai laiko, o būtent tai lemia ir paslaugų įkainius. Trumpai tariant, paslaugų kainos priklauso ne tik nuo nuotraukų kiekio, bet ir specialisto sugaišto laiko. Jeigu samdote fotografą kelioms valandoms, tai įkainis bus vienas, o jeigu kelioms dienoms – jis, aišku, bus gerokai didesnis.

Šaltinis: simeliunas.com