Vestuvinės suknelės: ar būtinai tik balta?

Įprasta, kad vestuvinės suknelės yra baltos. Vis dėlto, nors ši tendencija vis dar yra populiari, vis dažniau ir dažniau galime pamatyti nuotakų, kurios renkasi kitos spalvos suknelę savo šventei. Gerai tai ar blogai? Gražu ar ne? O galbūt gali prišaukti nelaimę? Skubame dalintis vertingais pastebėjimais apie vestuvinių suknelių spalvą.

Taigi, kokios spalvos turėtų būti vestuvinė suknelė? Kalbant apie tai, galima išgirsti pačių įvairiausių nuomonių, tačiau svarbiausia iš jų yra nuotakos nuomonė – juk būtent ji  vilkės suknelę. Vis dėlto, galima išgirsti ir daugybę kitų pastebėjimų, į kuriuos tikrai verta atkreipti dėmesį. Štai, pavyzdžiui, stilistai teigia, kad geriausia rinktis baltą ar kitos spalvos suknelę, tačiau derėtų vengti baltos suknelės su spalvotomis detalėmis – toks apdaras neatrodys puošniai ir skoningai. Taip pat derėtų vengti ir juodos spalvos vestuvinės suknelės – tikima, kad būtent ši spalva lemia nelaimes po vedybų. Savaime suprantama, tikėti prietarais ar ne, priklauso tik nuo nuotakos, todėl galutinį žodį turi barti būtent ji.

Vestuvės yra viena iš tų švenčių, kurią surengti galima nebūtinai būnant jaunam – dėl įvairiausių aplinkybių, nemaža dalis žmonių tuokiasi ypač vėlai. Būtent tokiais atvejais neretai pasirenkamos šiltų atspalvių – šampano, kremo ir kt. vestuvinės suknelės 2016. Jos atrodo skoningai, prabangiai ir puikiai tinka brandaus amžiaus nuotakoms.

Žalia, violetinė, o galbūt raudona? Taip, tai yra drąsūs pasirinkimai, tačiau tikrai įmanomi ir puikiai tinka tuomet, jei norite išsiskirti iš visų kitų nuotakų.

Vis dėlto, nors įvairių spalvų ar atspalvių suknelės  gali būti iš tiesų puikus pasirinkimas, sunku nuginčyti faktą, kad būtent oficialios dalies metu gražiausiai atrodo būtent baltos spalvos suknelė.  Tad, ką daryti tuo atveju, jei pritariate šiai nuomonei, tačiau tuo pat metu viduje kirba noras savo šventės metu atrodyti išskirtinai, t.y.,  vilkėti kitos spalvos suknelę? Tokiu atveju taip pat egzistuoja puiki išeitis – jums tiesiog reikalingos kelios vestuvinės suknelės. Rinkitės vieną, baltos spalvos, oficialiai daliai, tuo tarpu šventiniam vakarui – spalvotą suknelę. Galite nė neabejoti – atrodysite skoningai bei nepriekaištingai. Visais atvejais galima pasisiūti suknelę ir pačiai, juk vestuvinių suknelių siuvimas Vilniuje itin populiari paslauga.