Vasara – atostogų metas

Su kuo jums asocijuojasi vasara? Įprastai, šis metų laikas dažniausiai iššaukia mintis apie karštį, išvykas į gamtą, kaimą, sodą ar tiesiog pikniką prie ežero. Tačiau labiausiai šis žodis asocijuojasi su atostogomis, vien pagalvojus apie vasarą akyse iš karto pradedame krautis lagaminus ir svajoti apie kelionę į tolimas egzotiškas šalis. Žinoma, keliauti nebūtina su lagaminais, galima tiesiog užsimesti kuprinę ant pečių, atsistoti autostradoje, iškelti nykštį ir jūsų kelionė jau bus prasidėjusi. Kita vertus, jei jūsų atostogų tikslas yra poilsis ir jūs tiesiog norite nuskristi iki viešbučio, kuriame „viskas įskaičiuota“, tuomet lagaminai jums tikrai bus reikalingi.

LagaminaiTokie kardinalūs kelionių skirtumai išskiria dvi pagrindines atostogautojų grupes. Vieni yra nuotykių ir nepamirštamų pojūčių siekiantys žmonės, kuriems nėra svarbus komfortas. Tokie atostogautojai dažnai net nebūna susiplanavę savo kelionės, jie žino tik apytikslį savo kelionės tikslą ir jis gali nevaržomai kisti atostogų metu. Nors tarp tokių keliautojų pasitaiko ir vyresnių, tačiau didžioji jų dalis yra jauni žmonės, kurie dar turi energijos ir jų nevaržo didžiuliai įsipareigojimai. Tuo tarpu antroji atostogautojų grupė – žmonės norintys su užsakytu skrydžiu nuskristi iki savo viešbučio kalnuose ar prie jūros kranto, dažniau yra bent į ketvirtą dešimtį kopiantys, šeimas ir darbus turintys poilsiautojai. Jiems tikrai nepakanka kuprinės ant pečių, jie nori į kelionę pasiimti ne vieną lagaminą, į kurį galėtų susidėti savo daiktus. Jiems nepriimtinas neužtikrintumas, kurį patiria tranzuotojas ir tai yra puikiai suprantama – kai tavo atostogos yra įspraustos į griežtą grafiką, tu nori savo laiką praleisti kuo efektyviau, kaip galima labiau pailsėti ir atsipalaiduoti, o tokio tikslo pasiekimui būtina sąlyga yra – apie nieką negalvojimas. Nusipirkęs poilsinę kelionę tu žinai ko tikėtis ir ką gausi, o norint pailsėti, tai gali būti vienas iš svarbiausių dalykų.

Žinoma, yra didžiulė galybė, kitų keliautojų, tačiau jie vienaip ar kitaip atsiremia į šiuos du paminėtus tipus ir nors visų mūsų pasirinkimai yra skirtingi, visų galutinis tikslas yra tas pats – gerai praleisti laiką, per savo vasaros atostogas.