Vaikų žaidimų aikštelės

vaiku zaidimu aikstelesGalvojate kokios vaikų žaidimo aikštelės šiuo metu yra naudojamos privačiuose kiemuose? Savo atžaloms norite sukurti jaukią atmosferą lauke? Jums reikėtų detaliau apžvelgti visus pasiūlymus – ne visos aikštelės yra saugios. Senesni statiniai dažniausiai prišaukia įvairias nelaimes, nes jie įprastai nebūna pritaikomi visiems metų laikams. Dabar geriausias pasirinkimas yra būtent metalinių konstrukcijų srityje. Tai reiškia, kad jeigu norite savo kieme įrengti įvairias žaidimų atrakcijas vaikams, tai jas turėtumėte užsisakyti iš bendrovių, kurios specializuojasi būtent šių konstrukcijų gamybos srityje.

Lietuvoje yra nemažai bendrovių, kurios pasiūlys įprastus rąstinius statinius – tokie laipiojimo takeliai, tiltai, supynės, pavėsinės nėra saugūs, o ypač žiemos metu. Tai patvirtinti nėra sunku, nes mediena per visus metus įsigeria drėgmės, ji sukaupia nemažą kiekį vandens, kuris minusinėje temperatūroje užšąla. Trumpai tariant, tokie rąstiniai statiniai vaikams nebus saugūs – žiemos metu, kai sniego bus daug, o lauke bus šaltoka, tokios laipiojimo konstrukcijos iš medienos paprasčiausiai bus slidžios, nes ant paviršiaus susikaupęs vanduo virs ledu. Juk nenorite, kad jūsų atžalos kasdien patirtų įvairias traumas? Būtent todėl reikėtų rinktis metalines konstrukcijas, o tiksliau – vaikų žaidimo aikšteles, kurios yra gaminamos atsižvelgiant į menkiausias smulkmenas.

Jos dažniausiai būna gaminamos iš metalo. Aišku, galvosite, kad ant metalo vanduo taip pat kaupiasi? Tokios aikštelės yra surenkamos apgalvotai. Jos yra sumontuojamos taip, kad būtų minimalus nuolydis, kuris garantuos, kad vanduo, patekęs ant konstrukcijų, paprasčiausiai nutekėtų. Būtent tai yra vienas pagrindinių reikalavimų, kurį pamiršta specialistai. Lietuvoje yra nedaug tokių bendrovių, tačiau jeigu pasistengsite, vaikų žaidimų aikšteles įrengsite pagal visus reikalavimus.

Tokios aikštelės dažnai yra užsakomos ir mokymo įstaigų, tad jeigu jos laiko tokias konstrukcijas patikimomis, tai ir jums nereikėtų ilgai galvot ką rinktis. Galite rasti bendrovių, kurios net gi pačios negamina visų konstrukcijų – kai kurios tiesiog perparduoda visą produkciją, kuri gaminami užsienyje ir su montavimo darbais tiesiog pasirūpina kliento norais. Visos tokios žaidimų konstrukcijos vaikams būna saugios, nes jos turi ir pagalbinius priedus bei apsaugas, kurios sumažina susižeidimų tikimybę iki minimumo.