USB atmintines ir kitą elektroniką pirkite atsargiai

usb atmintinesGalvojate kur galėtumėte USB atmintines įsigyti už mažesnę kainą nei siūlo įprastos elektronikos parduotuvės? Turbūt jau teko girdėti, bet internete jūs visus elektronikos prietaisus galėtumėte įsigyti daug pigiau. Čia prekiaujama visa elektronika ir nieko išskirti negalime – galite gauti net ir itin žymių gamintojų produkciją už mažesnę kainą. Internete yra prekiaujama tiek USB atmintinėmis, tiek kompiuteriais, tiek ir kitais elektronikos prietaisais. Perkant internetu, būtina žinoti, kad čia visos pirkimo sąlygos yra lygiai tokios pačios kaip ir perkant bet kurias kitas prekes. Taip pat turėtumėte pasidomėti ir apie pinigų grąžinimo tvarką bei savo teises.

Bet kurį elektronikos prietaisą jūs galite grąžinti per nurodytą laikotarpį. Jiems yra taikomas garantinis aptarnavimas. Teisės aktuose yra nurodomi net ir laikotarpiai, kurie turi būti skirti pinigų grąžinimui už konkrečia prekę. Tai reiškia, kad elektronikos prietaisams gali būti taikomas ilgesnis garantinis aptarnavimas. Tiesa, to garantinio aptarnavimo nereikėtų sureikšminti – jį skiria pats gamintojas arba pardavėjas, tačiau čia kalba eina būtent apie pinigų grąžinimą. Pavyzdžiui, jeigu nusipirkote nešiojamąjį kompiuterį ir jis sugedo po poros mėnesių, pardavėjas privalės jį priimti. Jis turės jums grąžinti pinigus arba pasirūpinti jo taisymu. Elektronikos prekėms yra taikomas ilgesnis pinigų grąžinimo terminas nei kitiems daiktams.

Perkant elektroniką, įskaitant ir USB atmintines, būtina žinoti, kad teisės aktai numato ir jūsų pareigas. Tai reiškia, kad jeigu pirkinys yra nekokybiškas, jūs jį turite grąžinti su visa pakuote. Tai reiškia, kad turi būti pirkimo kvitas, daikto dokumentai, instrukcijos, pakuotės dalys ir t.t. Jūs negalite pliko, tarkime – kompiuterio, nunešti pardavėjui, nes jis jo galės ir nepriimti.

Būtina pabrėžti, kad pinigų grąžinimas nėra taikomas, jeigu įsigyta elektronika sugedo dėl pirkėjo kaltės. Pavyzdžiui, jeigu nusipirkote USB atmintinę ir ją, numetę ant žemės sudaužėte, tai faktas, kad jokio pinigų grąžinimo jūs galite net nesitikėti.

Internetu jūs galite įsigyti visas elektronikos priemones, tačiau svarbiausia rinktis tik kokybiškus gaminius, bei patikimas parduotuves, kad paskui nebūtų bėdų dėl pinigų grąžinimo.