UAB steigimas šiais laikais jau nebekainuoja tiek daug

uab steigimasNežinote kaip vyksta UAB steigimas ir visos kitos procedūros? Tai nėra bėda, nes viską už jus dabar gali atlikti tam tikri specialistai. Anot ekspertų, nežinantiems kaip vyksta įmonių įkūrimo procesas kaip tik būtų naudingiau šį darbą perleisti patyrusiems specialistams. Juk nuo nenukenčia niekas, o nauda yra abipusė. Paprastai kalbant, įmonių steigimo per tarpininkus procesu nėra reikalo abejoti, nes vis dėlto – tie tarpininkai negauna jokių akcijų ar jų nuosavybėn niekas nepereina. Jie tiesiog naudojasi įstatymų taikomomis išimtimis ir viską atlieka daug efektyviau, o svarbiausia – klientui tai kainuos daug pigiau.

Įmonių steigimo procesas paprastiems žmonėms turbūt nėra lengva užduotis, tad profesionalams šį darbą patikėti tikrai verta. Visų pirma, reikia turėti galvoje, kad šias paslaugas siūlančios bendrovės ima gana mažus mokesčius. Pavyzdžiui, sumokėję kelis šimtus eurų ar net mažesnę sumą, jūs galite gauti UAB, kuri atitiks visus reikalavimus. Geriausia tai, kad jums papildomai nereikės mokėti pinigų už įstatinio kapitalo suformavimą. Tai paslauga, į kurios kainą viskas yra įskaičiuota. Žinoma, jums reikės dar susirasti tokias bendroves, nes vis dėlto – kai kurie paslaugų teikėjai siūlo tik dokumentų paruošimo paslaugas ir tiek.

Norintiems įsteigti uždarą akcinę bendrovę, pirmiausia naudinga būtų paieškoti paslaugų teikėjų savo mieste. Tiesiog bus mažiau kelionės išlaidų. Tačiau, jeigu radote kažkokią patikimą bendrovę, kuri yra iš kito miesto – tai nebus problema. Paprasčiausiai, viską atliksite nuotoliniu būdu tiek kiek įmanoma ir viskas.

Steigiant uždaras akcines bendroves per tarpininkus, laimi visos pusės – tiek klientas, tiek visus darbus atliekanti įmonė. Viskas vyksta labai paprastai – jūs sumokate sutartą mokestį, o įmonė įregistruoja bendrovę jūsų vardu. Aišku, jūsų taip pat prireiks, nes teks sutvarkyti kelis dokumentus. Rezultate, įmonė gauna uždarbį, o jūs – įmonę su mažesnėmis registracijos išlaidomis.

Pabrėžtina, kad ne visos bendrovės siūlo kokybiškas paslaugas, todėl labai svarbu, jog nesikreiptumėte į atsitiktinius paslaugų teikėjus. Ypač vengti reikia tų, kurių reputacija yra prasta. Internete tikrai galima rasti ne vieną patikimą bendrovę, kuri padės sutvarkyti šiuos reikalus už nedidelę kainą ir be jokių nesklandumų.