Tinkamos antakių priemonės – išraiškingo žvilgsnio paslaptis

Nuo antakių priauginimo, dažymo, laminavimo iki 6D mikropigmentacijos: iš antakiams skirtų procedūrų asortimento panašu, kad jie dar niekada nebuvo tokie svarbūs. Visgi dažnai pamirštame, kad antakių priežiūra ir ryškinimas – ne raketų mokslas. Tereikia žinoti, kokias antakių priemones naudoti, o visa kita – lengvai išmokstama ir pritaikoma namuose.

Slaptas makiažo ginklas – antakių šešėliavimas

Kone paprasčiausias būdas natūraliai paryškinti savo antakius namuose – antakių šešėliavimas. Tai makiažo technika, ne tik padengianti antakių plaukelius, bet ir užpildanti antakių vidų. Tokiu būdu lengva sukurti vešlių antakių efektą bei suvienodinti antakių asimetriją, būdingą mums visiems.

Šešėliuojant antakius svarbiausia žinoti dvi taisykles. Pirmiausia, antakių pradžia turi būti šviesesnę už pabaigą. Natūraliai antakio pradžia visada yra šviesesnė, plaukeliai čia retesni, tad tokį patį efektą reikėtų sukurti ir šešėliuojant. Tuo tarpu ryškesnės ir tamsesnės antakių uodegėlės padės sukurti išraiškingesnį žvilgsnį.

Antra, svarbu tinkamai pasirinkti naudojamos antakių priemonės spalvą. Plonesnių ir retesnių antakių savininkėms specialistai rekomenduoja rinktis už antakius vienu tonu šviesesnes antakių formavimo priemones, vešlesnių ir tamsesnių – natūralaus antakių atspalvio priemones. Norint sukurti natūralų efektą, dažnai rekomenduojama naudoti dvi spalvas: šviesesnę – antakio pradžiai, tamsesnę – antakio pabaigai.

Antakių pomada – du produktai viename

Iki šiol antakių šešėliavimui dažniausiai buvo naudojamos dvi antakių priemonės: pieštukas ir šešėliai. Dabar jas pakeisti galima viena vienintele priemone – antakių pomada.

Antakių pomada – tai šešėlių ir antakių pieštuko derinys antakių formavimui. Kreminės tekstūros pomada itin lengva reguliuoti ryškumo lygį, ji nenubyra, nesiteplioja ir išlaiko visą dieną. Šią priemonę daugelis pamilo ir dėl natūralios jos sudėties. Pavyzdžiui, lietuviška „Uoga Uoga“ pomada yra pagaminta natūralaus vaško pagrindu, todėl antakius galima ne tik paryškinti, bet ir jų plaukelius užfiksuoti norimoje pozicijoje. „Uoga Uoga“ produktas taip pat yra sertifikuotas COSMOS Natural sertifikatu.

Norint antakius paryškinti pomada, geriausia turėti aštraus kirtimo makiažo šepetėlį. Naudodamiesi juo, antakius pradėkite pildyti ten, kur plaukelių yra mažiausia. Tai lengviausia padaryti tarsi piešiant plaukelius pagal antakio augimo kryptį. Užpildžius norimus tarpelius, nepamirškite antakių iššukuoti blakstienų tušo teptuką primenančiu spiraliniu šepetėliu.

Vešlius antakius užauginti padės antakių serumas

Turbūt sutiksite – antakius formuoti atrodo gerokai paprasčiau, kai jie tankūs ir tvirti. Visgi vešlūs antakiai nėra tokia tolima svajonė – juos sustiprinti galima naudojant tinkamas antakių priemones.

Populiariausia jų – antakių serumas.  Antakiams skirtas serumas ne tik pagerina plaukelių būklę, bet ir padeda juos atsiauginti. Pavyzdžiui, Lietuvoje gaminamas „Uoga Uoga“ blakstienų ir antakių serumas „Burtų lazdelė“ yra prisotintas natūraliais ingredientais: ricinos ir arganų aliejais, vitaminu E ir spanguolių ekstraktu. Šią ir panašias antakių priemones rekomenduojama naudoti prieš miegą: plaukeliai visas veikliąsias medžiagas geriausiai pasisavins pernakt.