Tel. priedų ir kitų aksesuarų pirkimas internetu

apsaugines plevelesReikalingos plėvelės telefonams? Nežinote kur jas pirkti? Jas įsigyti galite salonuose, kuriuose prekiaujama telefonų priedais, o taip pat jų galite ieškoti ir internete. Telefono ekrano plėvelė yra itin reikalingas atributas, kuris padeda išvengti didelių subraižymų, todėl net ir šiuos priedus reikėtų rinktis kiek atsakingiau. Perkant priedus mobiliesiems, būtina rinktis tas parduotuves, kurios gali pasiūlyti kokybišką produkciją, o ne eilinį kinišką šlamštą, nes kitu atveju tokie pirkiniai bus itin dažni, kad prives jus prie didžiulių išlaidų.

Net ir perkant priedus telefonams, reikėtų vadovautis tam tikromis taisyklėmis, o tiksliau – žinoti savo teises. Taip, telefonų aksesuarų parduotuvėse taip pat turi laikytis įstatymų ir prekiauti kokybiška produkcija, todėl čia reikėtų labiau dairytis į sąžiningas parduotuves, o ne pavienius pardavėjus, kurie deda skelbimus su savo siūloma produkcija. Tik patikimose el. parduotuvėse galite gauti reikalingą aptarnavimą, kuris neprasilenktų su mūsų šalyje galiojančiais teisės aktais. Svarbiausia yra žinoti kaip išsisukti iš padėties esant tam tikroms situacijoms, nes kartais užtenka tik priminti pardavėjui tam tikrus vartotojų teisių įstatymo punktus ir šie jau žiūrėkite viską išsprendžia itin greitai.

Perkant dangtelius, dėklus, dirželius ar kitus aksesuarus telefonui, būtina rinktis kokybiškus daiktus. Žinoma, jūs nebūsite garantuoti, kad pardavėjas jums atsiųs patvarius priedus. Čia kalbame apie el. parduotuves. Jeigu jūs gaunate itin prastos kokybės dėklus ar kitus priedus, tai juos gražinti galite per 30 dienų nuo jų gavimo. Trumai tariant, tai yra minimalus garantinis laikotarpis, kuris yra taikomas daugeliui prekių. Šie telefonų priedai nėra kažkokia išimtis, tad jeigu pavyzdžiui gaunate dangtelį, kuris per keletą dienų suskyla be jokios priežasties, tai jo keitimo galite reikalauti be jokios abejonės. Tas pats galioja ir su dėklais – pavyzdžiui, jeigu įsigijote odinį dėklą, kuris po kelių dienų ima ir suplyšta ar tiesiog pradeda irti siūlai, tai tokio dėklo keitimas turi būti įmanomas ar net būtinas. Kitu atveju, pardavėjas privalo gražinti jums sumokėtus pinigus, nes to reikalauja įstatymai.