Sugrįžtantys tautiečiai renkasi kaimo turizmo sodybas

Neretai, asmenys, kurie pasirinko nuolatinį gyvenimą svečioje šalyje, nepamiršta savo gimtinės ir dažnai planuoja atostogas Lietuvoje. Pagrindinės priežastys, kodėl yra grįžtama į gimtinę, tai žinoma artimųjų giminaičių lankymas, savo naujų verslų planavimas ir vykdymas, planavimas grįžti ir naujų namų statybos, galiausiai grįžtama švęsti savo didžiausias gyvenimo šventes kaip vestuvės, vaikų krikštynos, draugų ar kitų artimųjų gimtadieniai, o neretai planuojamos tiesiog kelių savaičių atostogos. Planuodami atostogas ar savo šventes gimtinėje emigrantai neretai ramybės prieglobsčio ieško kaimo turizmo sodybose.

Sodybos nuomaSodybų nuoma yra puiki galimybė savo artimųjų ar draugų rate atsipalaiduoti. Pamiršti kasdienybę ir nuvykti į gamtos apsputyje įsikūrusią vietovę. Kaimo turizmas, kaip esminė konsepcija gali pasiūlyti atsipalaidavimą gamtoje. Neretai atostogos yra planuojamos ir aktyviau. Siūloma ieškotis vietų, kuriose galėsite ne tik nakvoti, tačiau ir aktyviai praleisti laisvalaikį. Kaimo sodybų nuoma neretai siūlo nuomotis ne tik gyvenamąjį plotą, tačiau rekomenduoja išbandyti apylinkių pažintinius takus, vykti į pažintinius žygius arba pasidaryti išvyką baidarėmis. Po nuotaikingos dienos visada drąsiai galėsite sugrįžti į sodybą ir pasiruošti skaniausią barbekiu. Kaimo turizmas ir su juo susijusios paslaugos sąlyginai nėra brangios jeigu protingai renkamasi tiek nakvynės vieta apsvarstant ir atvykstančiųjų skaičių. Tarkime sodybos iki dvidešimt žmonių, puikiai tiks atšvęsti tiek gimtadienį, tiek paminėti kokį nors jubiliejų ar kitą svarbią draugų ar šeimos rate esančiai šventei.

Sodybų nuoma prasideda iš karto po Naujųjų metų. Tad, asmenys planuojantys atvykti į Lietuvą vaaros sezono laikotarpiu turėtų užsisakyti kaimo turizmo sodybą iš anksto. Kadangi vasara nėra ilga, tai neretai savaitgaliai būna užimti, o norint geriausios kainos ir kokybės santykio, vertėtų sodybos nuoma užsiimti iš anksto.

Taigi, planuodami grįžti į Lietuvą, tautiečiai turėtų suskubti ir nuomotis sodybas kaip įmanoma anksčiau. Nors pasirinkimas Lietuvoje yra itin didelis, tačiau didžiausiais ir šventiniais savaitgaliais reiktų pakunėti, kad vėliau nereiktų griaužtis, kad nespėjote gauti sau tinkamiausio ar geriausio varianto. Būtinai planuodami šventę, pobūvį apsvarstykite ir galimybes aktyviai praleisti laiką sodybos apylinkėse. Poilsį itin praturtins baidarių, valčių žygis, pasiplaukiojimai vandens dviračiu ežere arba pažintiniai ar apžvalginiai apylinkių takai.