Specialistai įspėja: ne visur botulino injekcijos atliekamos saugiai

botulino injekcijosNorintys nuolatos atrodyti žvalūs, sveiki ir jauni gali ne tik daugiau laiko skirti sportui – šiuo metu grožio klinikose siūlomos įvairios procedūros, kurių rezultatas matosi jau po pirmo apsilankymo. Ne paslaptis, kad dažnai tokiose klinikose pasinaudojama botulino injekcijomis. Jeigu ir jūs domitės šia procedūra, tai neprošal būtų skirti šiek tiek laiko savišvietai, nes ši procedūra turi būti atliekama tik profesionalių specialistų, o svarbiausia – ja būtina naudotis tik patikimose klinikose. Puslapyje http://botulinoinjekcijos.lt pateikiama pagrindinė informacija apie šios procedūros privalumus ir trūkumus, o taip pat atsakoma į klausimus dėl vyraujančių gandų ir mitų. Jeigu dvejojate dėl šios procedūros, tai tiesiog geriau skaitykite tai ką rašo šios srities profesionalai.

Botulino injekcijos jau ne vienerius metus sėkmingai atliekamos ir Lietuvoje.

Nors ši grožio procedūra labiau paplitusi užsienyje, vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kad vis daugiau lietuvių susidomi šios procedūros privalumais. Tiesa, galbūt reikėtų išskirti vieną faktą – šios procedūros nėra pigios, todėl galbūt Lietuvoje jų atliekama mažiau, nes ne visi gali sau leisti šį malonumą. Specialistai akcentuoja, kad tokios procedūros dažniausiai atliekamos kartą per šešis mėnesius. Tai reiškia, kad tai yra optimalus laikotarpis, kurį siūloma rinktis. Paprastai kalbant, jeigu šia procedūra bus pasinaudojama gerokai dažniau, tai tuomet kyla rizika sulaukti ir tam tikrų pasekmių.

Botulino injekcijomis susidomėję žmonės neturėtų skubėti jomis naudotis nepasidomėjus kaip viskas vyksta. Kuomet randama tinkama klinika, tai dar nereiškia, kad joje ši procedūra bus atliekama iš karto. Pirmiausia specialistas turės įvertinti paciento būklę, nes mat tokios procedūros gali būti ir neatliekamos, jeigu žmogui yra kažkokie sveikatos sutrikimai ar alerginės reakcijos į tam tikras medžiagas. Trumpai tariant, specialistai pirmiausiai imsi tyrimų, jog nustatytų ar pacientui nekils joks pavojus dėl šios procedūros atlikimo. Tai ypač aktualu turėtų būti tiems, kurie serga odos ligomis.

Visos botulino injekcijos turi būti atliekamos profesionalaus, reikalingas kvalifikaciją turinčio specialisto.

Jokiu būdu nereikėtų šių procedūrų ieškoti grožio salonuose. Ten gali būti atliekamos standartinės grožio procedūros, o kas liečia medicininį gydymą ar procedūras, tai tokias paslaugas gali teikti tik leidimus turintys šios srities gydytojai. Lygiai tas pats taikoma ir kitoms grožio procedūroms, kurioms reikalingi įvairūs leidimai. Tuo siekiama išvengti nemalonių situacijų, kuomet neaiškiuose grožio salonuose atliktos procedūros sukelia komplikacijas dėl netinkamai atlikto darbo ar naudojamų medžiagų.

Grožio klinikos visuomet siūlo visas procedūras atlikti tik po konsultacijos su specialistu, o štai grožio salonuose dažniausiai tokių konsultacijų nebūna. Jeigu nežinote ar pasirinktas specialistas yra kompetentingas, tai tiesiog įvertinkite botulino injekcijos procedūros atlikimo ypatumus. Paprastai kalbant, jeigu atvykstate į kažkokį grožio saloną ar kliniką ir ten specialistas nieko neklausinėdamas šią procedūrą ketina atlikti tučtuojau, tai bėkite iš tokios vietose – viskas vyksta kitaip.