SMS pažintys – paprastesnis ir greitesnis bendravimo būdas

Nors yra daugybė skeptikų, kurie teigia, kad nuotoliniu būdu užsimezgančios pažintys yra nevertos dėmesio ir neturinčios jokių perspektyvų, praktika rodo visiškai ką kitą. Tiek internetinės, tiek ir SMS pazintys šiandien sulaukia dešimčių tūkstančių vartotojų. Tai reiškia, kad yra reali ir pakankamai didelė tikimybė šių nuotolinių bendravimo priemonių dėka surasti savo antrąją pusę.

SMS pazintysTokia tikimybė dar labiau išauga todėl, kad minėtomis priemonėmis bendrauja būtent tie žmonės, kurie turi bendrą tikslą. Nors puikiai suprantama, kad vieniems labiau rūpi vienadieniai kūniški malonumai, kitiems – ilgalaikiai santykiai, o tretiems tiesiog romantiški pašnekesiai vėlyvais vakarais, žvelgiant giliau, visus šiuos žmones sieja daugiau ar mažiau panašus tikslas, t.y. bendravimas ir naujų pažinčių mezgimas.

Daugeliui žmonių realioje aplinkoje užkalbinti nepažįstamą moterį ar vyrą yra labai sudėtinga. Jaučiamas jaudulys, nepasitikėjimas savimi ir bijoma būti atstumtiems. Tai visiškai natūralūs pojūčiai, su kuriais susiduria net ir iš pažiūros labai drąsūs žmonės. Todėl nenuostabu, kad tokie bendravimo būdai kaip jau minėtos SMS pažintys, yra pripažįstami didelės auditorijos ir labai dažnai pasitelkiami ieškant bendraminčių.

Tikrai nereikėtų manyti, kad tokio tipo pažintimis naudojasi tik tie, kurie turi bendravimo sutrikimų. Didžioji dalis SMS ir internetinėmis pažintimis besinaudojančių vartotojų geba puikiai bendrauti realybėje, turi daug draugų, yra socialūs ir labai aktyvūs. Todėl SMS pažintis ir virtualų bendravimą reikėtų sieti su visiškai kitokiais aspektais, tarp kurių būtų noras taupyti laiką, bendrauti efektyviau ir greičiau bei pašalinti labai daug bendravimo barjerų, kurie jaučiami pažintis mezgant realybėje.

Akivaizdu, kad SMS pažintys nėra skirtos tiems, kurie nemokėtų bendrauti akis į akį – juk didžioji dalis tokių pažinčių galų gale vis tiek persikelia į realybę. Tai yra pagrindinis tokiu būdu bendraujančių žmonių siekis. Jau seniai nustatyta, kad bendraujant nuotoliniu būdu jaučiamas didesnis pasitikėjimas savimi, nebijoma atviriau pasakoti apie save ir savo norus. Todėl bendravimas tampa malonesnis, jaukesnis ir šiltesnis.

Susikaustymas, kuris jaučiamas bendraujant realioje aplinkoje, tikrai niekuomet nepadeda tolimesnių santykių vystymui. Būtina jausti abipusį pasitikėjimą ir stengtis bendrauti kaip įmanoma atviriau. Dėl šios priežasties įžanginiai draugystės etapai, kurie pereinami bendraujant SMS žinutėmis arba kitomis elektroninėmis priemonėmis, sukuria kur kas palankesnes sąlygas tolimesnei draugystei išsaugoti. Taigi, jei neturite daug laisvo laiko, tačiau jau kurį laiką galvojate, kad pats metas susirasti antrąją pusę – išbandykite SMS pažintis.