SMS pažintys ir aktualūs patarimai

Jau seniai mobilieji telefonai yra tapę viena iš būtiniausių mūsų kasdienybės sudedamųjų dalių. Be jų sunku įsivaizduoti, kaip galėtume susisiekti su savo draugais, giminaičiais ar klientais. Tai priemonė, kurios dėka mes galime labai efektyviai ir greitai komunikuoti, tokiu būdu įgyvendinant daugybę svarbių užduočių. Tačiau lygiai taip pat mobilieji telefonai yra ir pramogų bei laisvalaikio dalis, kuri padeda susipažinti ir smagiai praleisti laiką. SMS pazintys taupo žmonių laiką ir leidžia išvengti ilgų ir niekur nevedančių pokalbių realybėje. Todėl nėra ko abejoti, kad mobilusis telefonas turi didelės įtakos bene kiekvienai mūsų gyvenimo sričiai.

SMS pažintysSvarbu pabrėžti, kad SMS pažintys yra šiek tiek kitoks bendravimo būdas, nei kalbant apie tiesioginę komunikaciją realybėje ar skambučio metu. Žmonės, kurie bendrauja SMS žinutėmis, gali kur kas geriau apgalvoti kiekvieną savo žodį ir įvertinti, kokie atsakymai ar klausimai galėtų turėti didžiausią pasisekimą, patraukiant pašnekovo dėmesį, todėl svarbu žinoti keletą tokiam bendravimui svarbių detalių.

Pristatykite save. Nepaisant to, kad pasirinktame SMS pažinčių portale jau galite būti paskelbę žinutę, kurioje trumpai apibūdinate save ir savo pageidavimus, vis dėlto pradėjus pokalbį SMS žinutėmis su jums parašiusiu žmogumi, turite save tinkamai pristatyti. Visą tai turėtų sudaryti pagrindinė informacija apie jus, kuri nebūtų pernelyg atvira, tačiau taip pat ir nemelaginga. Jei būsite pakankamai nuoširdūs, to paties galėsite sulaukti ir iš kitos pokalbio pusės.

Užduokite klausimus. Pasistenkite kiekvienoje žinutėje įterpti ir klausimą – tai skatins tolimesnį pokalbio vystymąsi. Be to, tai parodys, kad domitės žmogumi, su kuriuo mezgate naują pažintį, todėl galite sulaukti didesnio palankumo. Kadangi toks bendravimas vyksta SMS žinutėmis, sukurti atsakymui kartu su klausimu turite nemažai laiko, todėl tai vienas iš didžiausių pranašumų prieš bendravimą realybėje ar skambučiu.

Raskite laiko atsakyti. Žinoma, nėra būtina į gautas SMS žinutes atsakyti akimirksniu, tačiau taip pat nėra mandagu į gautą žinutę atsakyti praėjus valandai ar kelioms. Nors puikiai suprantama, kad galite būti užsiėmę žmonės, tačiau pradėjus pokalbį, turėtumėte skirti šiek tiek savo laiko žinučių rašymui ir atsakinėjimui į gaunamus klausimus. Tuo tarpu, kai matysite, kad jūsų planai pasikeitė ir nebeturite daug laisvo laiko, gražiai atsiprašykite ir susitarkite bendravimą pratęsti šiek tiek vėliau.

Taisyklinga rašyba. Nors ne kiekvienas mokame puikiai rašyti, vis dėlto turėtume labai pasistengti, kad kiekviena SMS žinutė būtų parašyta taisyklinga lietuvių kalba. Tai parodys jūsų pagarbą pašnekovui ar pašnekovei. Ką jau kalbėti apie tai, kad taisyklingas bendravimas padeda lengviau suprasti vienas kitą.

Būkite mandagūs. Galbūt pastebėjote, kad šiuolaikiniai žmonės dažnai pamiršta apie mandagaus bendravimo svarbą, todėl stenkitės bendrauti labai mandagiai ir nerašykite pernelyg iššaukiančiai ar grubiai.