SMS pažintys – efektyvesnė bendravimo priemonė

Pirmieji pasimatymai labai dažnai yra patys sudėtingiausi ir komplikuočiausi. Tokiais atvejais įprastai žmonės labai jaudinasi, būna išsiblaškę, negali susikaupti ir drovisi užduoti vieną ar kitą intymesnį ar asmeniškesnį klausimą. Nepaisant to, kaip žmogus savimi pasitiki, vis dėlto jaučiamas jaudulys, kuris neretai pakiša koją. Tačiau dažniausiai taip nutinka tuomet, kai pažintys mezgasi realybėje, t.y. akis į akį.

SMS pazintysLaimei, šiandien yra nemažai alternatyvų, kuriomis galime pasinaudoti. Viena iš jų yra SMS pazintys, kurias neabejotinai yra išbandę daugybė mūsų šalies gyventojų. Negalima pamiršti, kad žmonių gyvenimo tempas spartėja ne dienomis, o valandomis. Žmonės sunkiai randa laiko sau patiems, o ką jau kalbėti apie naujų pažinčių mezgimą. Todėl visiškai nestebina, kad SMS pažintys seniai rado kelią į vartotojų širdis.

Šiandien matyti žmogų, kuris savo rankoje laiko mobilųjį telefoną, yra įprasta. Kasdien skambiname ar rašome trumpąsias SMS žinutes. Be to, kiekvieną dieną tai darome daugybę kartų. Bendravimas mobiliuoju telefonu jau seniai tapo įprasta mūsų gyvenimo dalimi, kurios daugelis iš mūsų jokiu būdu nenorėtume atsisakyti. Tai labai patogu, efektyvu ir greita. Nebereikia valandų valandas praleisti kavinėse, restoranuose, klubuose ar vaikštinėjant parkuose. Dabar susipažinti ir megzti pažintis galime nuotoliu būdu, naudodamiesi savo mobiliuoju telefonu.

Ir jokiu būdu nereikėtų manyti, kad tai susiję su susvetimėjimu, kompleksais ir nemokėjimu bendrauti ar atsiribojimu nuo plačiosios visuomenės. Priešingai – jei jums brangus jūsų laikas ir jums nepatinka labai dažnai nusivilti ar susidurti su nesėkmėmis, kodėl gi turėtumėte su malonumu pažintis megzti realybėje? Kai turime efektyvesnes ir patogesnes priemones, to tiesiog nebereikia. Be abejo, nereikėtų suprasti klaidingai, pažinčių mezgimas SMS žinutėmis nereiškia, kad abi pokalbio pusės visuomet bendrauja tik nuotoliniu būdu ir niekuomet nesusitinka akis į akį. Tai būtų netiesa. SMS pažintys – tai priemonė susipažinti lengvesniu ir komfortiškesniu būdu.

Tuomet, kai pašnekovai vienas kitą geriau pažįsta ir ima jausti, kad atėjo tinkamas metas užsimezgusią pažintį pratęsti realybėje, susitariama dėl susitikimo. Tuo tarpu, jei bendraujama SMS žinutėmis ir galiausiai suprantama, kad antroji pokalbio pusė nėra tinkama ir neatitinka keliamų reikalavimų, bendravimą galima nutraukti ir toliau ieškoti kito geriau mūsų lūkesčius atitinkančio pašnekovo ar pašnekovės. Taigi, jei ir jūs šiuo metu svarstote, kokiu būdu galėtumėte rasti antrąją pusę ar tiesiog žmogų, su kuriuo galėtumėte linksmai leisti laiką, pats metas išbandyti SMS pažintis.