Skrydžiai į Egiptą – iš tiesų geras pasirinkimas žiemos metu

skrydziai i egiptaŠiltus kraštus atostogoms rinktis dabar yra ypač palanku, nes žiemos švenčių metu turistinių kelionių srautai yra sumažėję. Dėl šios priežasties populiariose turistų pamėgtose vietose galima rasti ganėtinai mažas kainas. Tai labiausiai liečia apgyvendinimą bei įvairiausius pirkinius. Skrydžiai į Egiptą dar ir yra dėl to pasirenkami, nes prieš šventes maža dalis lietuvių kažkur vyksta. Norint pailsėti Egipte kad ir trumpą savaitę, tikrai nereikės leisti įspūdingų sumų. Puikiai praleisti laiką galėsite vos už kelis šimtus eurų ar net mažesnę sumą. Žinoma, viską lems jūsų pasirinktos pramogos bei apgyvendinimo paslaugų lygis.

Tiems, kuriems svarbiausia pamatyti kažką naujo, patariame Egipte dairytis į mažiau žvaigždučių turinčius viešbučius. Juose gauti pigų kambarį bus labai paprasta. Kadangi Egipte paslaugų ir prekių kainos yra gerokai mažesnė nei pas mus, jums nereikės skirti didžiulio biudžeto nakvynei. Priklausomai nuo prabangos lygio, Egipte už naktį galite išleisti viso labo keliolika eurų. Aišku, jeigu rinksitės penkių žvaigždučių apartamentus, tuomet tikėtina, kad teks atseikėti didesnę sumą. Keliaujantiems į Egiptą patariama aiškiai sudėlioti prioritetus. Jeigu norite tik ilsėtis, tuomet geriausia būtų iš anksto pasidomėti populiariausiais kurortais. Jeigu galvojate aplankyti tik žymiausius statinius, tuomet aišku, kad už nakvynę didelių sumų leisti nereikės.

Egipte galima pamatyti daug ką, tačiau ar viską spėsite apžiūrėti – priklausys tik nuo jūsų pačių. Mat, kai kurie objektai yra išsidėstę gana nemažu atstumu, todėl jums ko gero teks nemažai keliauti viešuoju transportu. Aišku, jo kainos nėra didelės, bet jeigu norėsite visur suspėti, tuomet teks naudotis taksi paslaugomis. Jos bus kiek brangesnės. Egipte yra daug statinių ir vietų, kurias siūloma aplankyti kiekvienam besidominčiam istorija. Tad, jeigu norite suspėti viską pamatyti, tuomet iš ankšto sudėliokite grafiką taip, jog nereikėtų važinėti pirmyn ir atgal. Visus objektus siūloma aplankyti paeiliui.

Kalbant apie skrydžius į Egiptą, labai svarbu pabrėžti, kad artėjančios žiemos šventės yra laikomos nedarbo dienomis. Tai reiškia, kad per Kalėdas vargu ar iš Lietuvos pavyks išskristi į kažkokią šalį. Išvykti turėsite anksčiau.