Serviso įranga atsinaujinimui – pirkti naują ar naudotą?

Visada ateina laikas, kai reikia atsinaujinti, tą mes visada darome su namų baldais, transporto priemonėmis, drabužiais ir kitais dalykais. Todėl tenka atnaujinti ir autoserviso įrangą, kuri nebūtinai yra jau sugedusi, bet tiesiog rinkoje jau yra kitokia naujesnė. Tad, kad darbuotojai jaustųsi maloniau, automobilių remonto dirbtuvėse yra atnaujinama serviso įranga į naujesnę.

Mes visi esame įpratę atnaujinti savo turimu daiktus tik tada, kai jie sulūžta, sugesta, subyra, suplyštą ir t.t. ir t.t. Ir tai nėra blogas bruožas, tačiau tai priklauso nuo tam tikros sferos. Yra sričių, kuriose tą tenka daryti reguliariai ir pastoviai, taip būtent yra ir su serviso įranga. Nebūtinai reikia laukti kol ta įranga suges ir jau bus nebeįmanoma su ja dirbti.serviso įranga

Tad, kai ateina laikas atsinaujinti turimą serviso įrangą, kas geriau, ar pirkti naudotą, ar pirkti naują? Žinoma, beveik visais atvejais yra geriau rinktis naują daiktą visose srityse. Tas tikrai negalioje visose srityse, juk savo pirmojo automobilio tikrai nėra būtina keisti iš karto į naują. Tačiau su serviso įranga yra kitaip, čia visada geriau keisti seną įrangą į naują. Nauja įranga funkcionali, moderni ir technologiškai kur kas daugiau pažengusi, nei seniau pagaminta. Autoservisų įranga yra ta sritis, kuri yra nuolatos tobulinama, kiekvienas gamintojas turi tyrimų ir bandymų laboratorijas bei daug inžinierių savo komandoje. Todėl gamintojai nuolatos atnaujina net tų pačių gaminių linijas ir taip daro vos per kelerius metus ar net kiekvienais metais iš eilės.

Dėl naudotos įrangos yra kiek kitaip. Žinoma, smulkiems servisams sunku įpirkti naujesnę servisų įrangą, tačiau dažnu atveju pardavėjai leidžia pirkti išsimokėtinai ar su keliais mokėjimų atidėjimais. Kadangi dažnu atveju tikrai nėra verta keisti savo serviso įrangos į tokią pačią naudotą. Tas pats naudotos serviso įrangos pardavėjas juk savąją įrangą keičia dėl tos pačios priežasties, arba dėl dar blogesnės, ji tiesiog yra sugedusi ir nėra tinkama naudojimui. Todėl tikrai būtų jums patiems geriau, kad serviso įranga jūsų garaže būtų nauja.