Šarvo durys – tiems, kurie nori gyventi saugiai

Šarvo durys

Tiek nuosaviems namams, tiek daugiabučiam šarvo durys yra pats populiariausias pasirinkimas. Anksčiau daugelis akcentavo tvirtumą, šiuo metu džiaugiamasi ir stilingumu. Natūralu, jog norisi, kad lauko durys puikiai derėtų eksterjere, o jeigu papildomai tai yra ir vienas tvirčiausių pasirinkimų – telieka džiaugtis akivaizdžiais privalumais.

Žinoma, kadangi šarvo durys nėra vienintelis pasirinkimas – siūlome susipažinti ir su kitomis galimybėmis. Galbūt jas įvertinus bus paprasčiau apsispręsti, kurios lauko durys namui labiausiai tinka.

Šarvo durų privalumai

Šis straipsnis apie tai, kodėl dažniausiai pasirenkamos šarvo durys ir kodėl net ir metų eigoje jos išlieka vienu populiariausių, o gal net ir pačiu populiariausiu pasirinkimu?

  1. Pagrindinis ir pats svarbiausias šarvo durų privalumas yra tai, kad jos – ypač saugios. Galima sakyti, kad tai pačios saugiausios nuosaviems poreikiams galimos durys.
  2. Taip pat daugelis džiaugiasi ir jų ilgaamžiškumu. Kartą įsigijus, tikėtina, daugiau gyvenime nebeteks keisti senų durų naujomis. Puiku? Tikrai taip, kadangi investicija labai greitai atsiperka.
  3. Taip pat jos labai tvirtos, tad į namus nepateks niekas, kas neturėtų patekti. Natūralu, kad šiais laikais žmonės stengiasi kaip tik įmanoma apsisaugoti nuo vagišių. Geros durys – puiki pradžia.
  4. Šio tipo durys taip pat pasižymi labai gera garso izoliacija. Tai puikus pasirinkimas nuosaviems namams, kurie yra greta judresnių gatvių arba daugiabučiams, kai norisi, kad gyvenimas bute suteiktų kuo daugiau komforto. Natūralu, kad daugiabučių gyventojai dažnai girdi kaimynų butuose vykstančius pokalbius. Geros durys gali padėti to išvengti.
  5. Žinoma, papildomai dėmesio verta ir gera kaina. Anksčiau buvo dažnai kalbama apie tai, kad šarvuotos durys yra gana brangus pasirinkimas. Taip, jos tikrai nėra pačios pigiausios, tačiau įvertinus anksčiau minėtus privalumus matyti, kad būtent šios lauko durys laimi.

Durys kiekvieno poreikiams

Šarvo durys pirmiausia buvo kuriamos būtent dėl saugumo ir patys pirmieji pradininkai orientavosi į tai, kad tokio tipo durys yra labai tvirtos, tad paprasčiausiai niekas negebės jų išlaužti. Patogu? Tikrai taip. Šis funkcionalumo niuansas aktualus ir šiais laikais. Juolab, šiuolaikinės šarvo durys yra kur kas patvaresnės ir tuo pačiu ilgaamžiškesnės nei tos, kurios buvo kuriamos anksčiau. Greta jos jos gana stilingai atrodo, tad galiausiai žmogus laimi dėl daugelio niuansų ir rinktis šarvo duris paprasčiausiai tampa geriausias pasirinkimas.

Tinkamų šarvo durų pasirinkimas

Pradėjus ieškoti tinkamiausių šarvo durų pamatysite, kad pasirinkimas išties labai platus. Kol vieni renkasi kuo paprastesnį variantą, kadangi jiems svarbiausia, kad šios durys puikiai apsaugo, tuo tarpu kiti vertina kur kas daugiau funkcionalumo aspektų, kadangi siekiama ne tik labai tvirtų, tačiau tuo pačiu ir labai stilingų durų.

Žinoma, svarbiausia pirkti patikimose prekybos vietose. Tokiu atveju būsite ramus, kad rasta produkcija išties bus puiki. Kitu atveju negalite būti tikras dėl kokybės. Ypač tokiu atveju, kai perkate nelegaliai duris prekiaujančiose prekybos vietose. Juolab, konsultantai dažniausiai teikia išsamius patarimus ir padeda kur kas greičiau ir paprasčiau rasti tai, ko reikia.

Svarbiausia, kad kokybiškos lauko durys privalo turėti ne mažesnę nei 3 saugumo klasę. Žemos klasės tinka tik sandėliukams arba kambario durims. Tik tokiu atveju galėsite būti ramus dėl saugumo. Taip pat pasidomėkite ir tiksliomis durų savybėmis. Kaip jau minėjome – pasirinkimas labai platus, o skirtingos durys gali pasigirti ir skirtingomis savybėmis, kurios užtikrina tam tikrą kokybę bei pasižymi tam tikromis charakteristikomis. Galiausiai, šarvo durys turi ir skirtingus užraktus. Rinkitės tokias, kurios turi ne vieną užrakinimo sistemą. Tai suteiks daugiau saugumo.

Geros lauko durys namui yra tos, kurios puikiai savyje suderina daugelį skirtingų komponentų. Tiek puikų stilių, tiek funkcionalumą, galiausiai, tvirtumą.