Santykiai – tai sudėtingas darbas

Santykiai

Ar jūsų dabartiniai santykiai klostosi labai prastai? Vis dažniau pastebite, kad atitolote vienas nuo kito? Nebesugebate rasti bendros kalbos? Atsirado šaltumas? Jei taip, turite nepamiršti, kad santykiai yra pakankamai sudėtingas darbas. Taip, supratote teisingai – tai yra darbas. Jei manote, kad santykiams nereikia skirti jokio papildomo dėmesio, labai klystate. Toks požiūris gali tapti pagrindine jūsų dabartinių santykių žlugimo priežastimi. Taigi, kiekvienas žmogus, kuris nori išsaugoti artimą ryšį ir turėti stabilius bei daug žadančius santykius, turėtų žinoti keletą svarbių detalių.

Pernelyg mažai bendraujama. Jei manote, kad praėjus keleriems metams nuo jūsų draugystės pradžios, jums nebereikia daug laiko skirti bendravimui, kaip įmanoma greičiau tokio požiūrio atsisakykite. Bendravimo reikia kiekvienam – nepaisant to, kad galite teigti priešingai. Anksčiau ar vėliau susiduriame su būtinybe išsipasakoti ir paprašyti patarimo ar tiesiog ramiai bei maloniai pasišnekučiuoti. Todėl jei pastebite, kad bendraujate vis mažiau, pakeiskite tai.

Nepakankamas palaikymas. Santykiuose turi vyrauti visapusiškas palaikymas. Nepaisant to, ko besiimtų jūsų antroji pusė – palaikykite ją. Skatinkite užsiimti tuo, kas jai yra prie širdies. Leiskite ir padėkite atsiskleisti. Netruksite pastebėti, kai jūsų antroji pusė nuvers kalnus, nes galų gale bus radusi sritį, kuri jai kelia labai geras emocijas ir suteikia daug jėgų.

Nėra pagarbos ir supratimo. Kiekvieni santykiai turėtų būti paremti ne tik meile, artumu ir aistra. Santykiams reikia ir pagarbos bei supratimo. Tiek jūs, tiek ir jūsų partneris turi jausti abipusę pagarbą, be kurios įprastai yra neįsivaizduojami jokie ilgalaikiai ir šilti santykiai. Tą patį galima pasakyti ir apie supratimą. Stenkitės įsigilinti į savo antrosios pusės poreikius ir kaip įmanoma geriau juos patenkinti.

Per daug neigiamų įpročių. Santykių pradžioje nemaža dalis žmonių varžosi ir save riboja, tačiau bėgant metams jie atsipalaiduoja ir parodo daug savo neigiamų įpročių, kurie antrajai pusei gali būti pakankamai nemalonūs ir netoleruotini. Todėl elkitės mandagiai ir atsižvelkite į savo antrosios pusės nuomonę bei norus. Tai, kad vienas kitą puikiai pažįstate ir kartu jaučiatės labai jaukiai bei komfortiškai, dar nereiškia, jog galite būti nemandagūs ir elgtis atgrasiai.