Refinansavimo paskolos gali jums padėti arba ne

refinansavimo paskolosPrasiskolinti šiais laikais yra labai paprasta – netinkamai valdant finansus, galima prisiimti nereikalingų įsipareigojimų. RefinansavimoPaskolos.lt akcentuoja, kad nemažai žmonių perka įvairius daiktus ar paslaugas tuomet, kai iš tiesų jie sau to leisti neturėtų. Tai nuveda tik į vieną pusę – didžiules skolas. Bet, tokias skolas grąžinti galima paprasčiau, jeigu vadovaujamasi tam tikrais patarimais.

Refinansavimo paskolos negali būti pasirenkamos tik įmokų atidėjimui

Ši paslauga, kaip žinote yra skirta skolų padengimui. Tokia paskola imama tam, kad visos anksčiau paimtos paskolos ir  kiti įsipareigojimai būtų padengti. Nereikia pamiršti, kad ši paskola nėra nemokama, nes ją teks grąžinti, o kaip – jau kitas klausimas.

Pasirinkus bendrovę, kurioje bus imama refinansavimo kreditas, iš pradžių būtina skaityti kokios keliamos sąlygos. Tokia paskola gali būti žalinga tuomet, kai padengiant skolas, paskui tenka mokėti dar didesnes įmokas. Vienintelė nauda iš tokio skolinimosi – įmokų atidėjimas. Iš ilgalaikės pozicijos, tai dar labiau pablogins jūsų situaciją.

Norint skolas sumažinti, reikia žiūrėti kokias palūkanas nustato kredito teikėjas. Paskolų refinansavimas negali būti atliekamas neatsakingai. Kai renkatės pasiūlymą, turite įvertinti palūkanų normą, terminą, per kurį teks grąžinti skolą, bei įvairiausius mokesčius.

Dar svarbiau yra tai, kad nemaža dalis žmonių nesuvokia pasekmių, kurios kyla nemokant įmokų ar skolų negrąžinus visai. Jos yra skaudžios ir galinčios kaip reikiant pakenkti jūsų gyvenimui.

Nauji įsipareigojimai, kad ir kokie jie bebūtų, turi būti vykdomi laiku. Kitu atveju, kreditui staiga imsis tokių priemonių, kurios dar labiau išaugins jūsų skolas. Priverstinis skolų išieškojimas yra blogiausia kas gali nutikti. Refinansavimo paskolos irgi gali pakenkti kaip ir vartojimo kreditai. Aišku, jeigu viskas daroma pagal sąlygas ir nesukčiaujant, tuomet baiminti nėra prasmės.

Paskolų refinansavimas naudingas tuomet, kai atliekamas išmintingai

Kaip tinkamai pasirinkti refinansavimo kreditą? Pradžioje jau minėta, kad nauda pasijus tuomet, jeigu tokia paskola pasirodys esanti daug pigesnė nei prieš tai buvę įsipareigojimai. Pavyzdžiui, jeigu visos jūsų skolos verčia mokėti vienokias mėnesio įmokas, o po refinansavimo mokėsite daug mažesnes, tuomet naudą pajusite akivaizdžiai. Aišku, gali būti atvejų, kreditai refinansavimui bus suteikiami su ilgesniu įmokų mokėjimo grafiku. Čia turite kruopščiai paskaičiuoti kaip viskas daryti būtų naudingiau.

Labai didelė klaida būtų rinktis tokias paskolas, kurių palūkanų yra dar didesnės, o terminai – trumpesni. Paskolos paraiškos pateikimo metu jūs turėsite nurodyti kokią sumą pageidaujate gauti. Taip pat reikės nurodyti kokį terminas jums būtų priimtinas. Žinokite, kad ne visais atvejais terminą pavyks pasirinkti patiems.

Būna situacijų, kad refinansavimo paskolos grąžinimo terminą parenka kredito teikėjas. Jis pagal terminą gali matyti kokias įmokas žmogus privalės sumokėti. Jeigu terminas būna labai trumpas, dažnais atvejais, pažeidžiama 40 proc. pajamų taisyklė. Ilgesnis įmokų grąžinimo grafikas tą taisyklę padeda apeiti, nes ne paslaptis, kad ilgesni terminai pasižymi mažesnėmis paskolų palūkanomis.

paskolu refinansavimasAtsakingai pasirinkti refinansavimo paskolos teikėją reikia visada. Tai reiškia, kad būtų neracionalu kreiptis į privačius asmenis, kurie neaišku ar išvis gali teikti paskolas. Ekspertai pabrėžia, kad dėl savo saugumo klientai turėtų rinktis oficialiai paskolas teikiančias įmones ar privačius asmenis. Tokie skolintojai yra įtraukiami į specialų kreditorių sąrašą. Jį sudaro Lietuvos bankas.

Iš Lietuvos banko gauti licenciją nėra lengva, todėl natūralu, kad ten esantys kredito teikėjai yra laikomi patikimiausiais. Jeigu bandysite skolintis iš tokių žmonių, kurie pinigus skolina neturėdami tam teisės, nenustebkite, jeigu patirsite didžiulius nuostolius.

Visos refinansavimo paskolos turėtų būti imamos iš legaliai pinigus skolinančių kreditorių. Būna situacijų, kad žmonės sumoka kažkokius mistinius ir neadekvačius paraiškos tikrinimo mokesčius, o mainais negauna nieko – nei atsakymo, nei paskolos.

Kreditų refinansavimas pasižymi tais pačiais reikalavimais, kurie nustatomi tradiciniams skolintojams. Tai reiškia, kad imant refinansavimo kreditą ir imant vartojimo paskolą, bus keliami beveik tie patys reikalavimai.

Turėkite galvoje, kad nei viena paskolų bendrovė negalės jums pagelbėti, jeigu esate bedarbiai. Nedirbantys žmonės priskiriami prie tų, kurie neturi teisė gauti su vartojimu ar refinansavimu susijusių paskolų. Visos gaunamos pajamos, kurios nurodomos paskolos paraiškoje, turi būtent uždirbamos oficialiai. Tad, jeigu ilgą laiką dirbate nelegaliai, tuomet niekas iš oficialių kreditorių jums padėti negalės.

Jeigu kredito teikėjas ir suteikia paskolą nekreipdamas dėmesio į tvarką, tuomet tik laiko klausimą kada prisistatys Lietuvos bankas ir skirs jam didelę baudą. Jums taip pat reikia suprasti, kad skolintis sukčiavimo būdu yra draudžiama ir tai užtraukia dideles baudas.