Projektoriaus nuoma – kada verta išsinuomoti projektorių?

Jeigu vedate paskaitas arba dažnai kuriate prezentacijas ir demonstruojate jas savo kolegoms ar pavaldiniams, tuomet projektorius yra būtinas dalykas – su juo bus kur kas paprasčiau ir patogiau pristatyti svarbiausius dalykus, parodyti jūsų prezentacijos pagrindinius akcentus, o galbūt ir kokį nors edukacinį filmuką.

ProjektoriusAr verčiau nuomotis projektorių, ar geriau jį nusipirkti? Jeigu dažnai kuriate prezentacijas arba rengiate konferencijas, tai turbūt klausimas, kuris gana dažnai jums kyla yra toks – kam nuomotis projektorių, jeigu jį galima tiesiog vieną kartą nusipirkti? Pateiksime jums keletą patarimų, kaip atsakyti į tokį klausimą: visų pirma, projektoriaus nuoma yra geresnis variantas vien jau dėl to, kad sugedus jūsų projektoriui, jums nereikės kreiptis į technikos remonto paslaugas teikiančius servisus ir mokėti didelius pinigus, kadangi projektorių jums išnuomojusi firma gali pati pasirūpinti projektoriaus pataisymu. Tai reiškia, kad jums nereikės mokėti papildomai, o taip pat neišleisite ne tik pinigų, tačiau ir laiko – tiesiog atiduosite sugedusį projektorių savininkams ir jie greitai jį pataisys už dyką ir jums grąžins atgal, kad galėtumėte naudotis.

Galbūt jūs neturite kur projektoriaus laikyti, arba nenorite papildomai rūpintis jo saugumu? Tokiu atveju, vėlgi, rekomenduojama išsinuomoti projektorių, o ne jį pirkti. Tiesa, kad nusipirkus naują projektorių, jūs dažniausiai gausite dvejų ar net trijų metų garantiją, tačiau jeigu nuomositės projektorių, galima sakyti, kad garantija galios visuomet, kadangi jums nereikės už savo pinigus taisyti jo gedimų.

Taigi, projektoriaus nuoma iš tiesų yra puikus pasirinkimas. Dabar galite užsisakyti savo norimą projektorių per internetą, o jis tą pačią darbo dieną bus pristatytas į jūsų darbovietę ar kokią nors kitą reikalingą vietą. Turėkite tai omenyje ir pamėginkite pasinaudoti tokia paslauga – liksite nenusivylę. Taip pat, įmonės, kurios nuomoja projektorius, neretai gali pasiūlyti ir ką nors daugiau. Pavyzdžiui, jūs taip pat galite išsinuomoti kolonėles, nešiojamą kompiuterį ar kokią nors kitą jums reikalingą techniką prezentacijos metu. Užsisakant daugiau, galima gauti papildomų nuolaidų.