Prioritetai kuriant nuosavą verslą

verslo kurimasDaugelis žmonių svajoja apie nuosavą verslą, tačiau toli gražu ne visi žengia pirmuosius žingsnius, kurie būtų skirti idėjos įgyvendinimui. Vieniems tai ir lieka nepasiekiama svajonė, tuo tarpu kiti mano, kad nepasisekimo atveju praras tik finansus, tačiau visa kita liks savo vietose.

Mes taip dažnai girdime, kad mums reikia bandyti rizikuoti. Atrodo, aplink visi tik tai ir daro, tad galbūt laikas ir mums?

Taip jau yra, kad pradėjus kurti verslą jis tampa pačia svarbiausia gyvenimo dalimi. Vėliau viskas susistato į savo vietas ir dažniausiai verslas grįžta į darbo poziciją, ir kaip visada šeima bei meilė būna pirmoje vietoje. Visgi, verslo pradžia reikalauja, kad žmogus atiduotų save visą, kadangi tik taip galima sėkmingai žengti pirmuosius žingsnius.

Verslas – vienintelis Jūsų darbas

Jeigu planuojate pradėti savo verslą – tokiu atveju turite išeiti iš samdomo darbo (jeigu konkrečiu metu jau kur nors dirbate). Paprasčiausias verslas bus sėkmingas tik tokiu atveju jeigu visą save jam atiduosite. Kad ir kaip tai baugiai skamba – ryte reikia atsikelti su mintimi, kaip šiandien padaryti, kad verslas labiau klestėtų, o vakare įvertinti, ar pasiekėte tai, ko norėjote. Toks jau yra verslininko darbas. Jeigu ruošiatės pradėti savo veiklą, kadangi norite dirbti mažiau – to tikrai nebus. Verslininkai dirba net kelis kartus daugiau nei samdomą darbą dirbantys asmenys. Verslas reikalauja labai daug, ir, norint, kad jis būtų įgyvendintas kokybiškai, reikia jam duoti tai, ko jis nori.

Pinigai neturi būti svarbiausi

Daugelis mano, kad verslininkų atsiranda tik todėl, kad žmonės nori kuo daugiau pinigų. Išties, dalis žmonių pradeda verslą tik todėl, kad turi idėją, kurią nori realizuoti. Tam tikra kategorija žmonių tiki, kad jų verslas gali būti naudingas ir siekia, kad jis padėtų žmonėms. Tokių verslininkų ypač daug šiuo metu. Jie siūlo įvairias alternatyvas, kurios gali padėti gyventi ekologiškiau, sveikiau ir mažiau kenkiant aplinkai. Tokie verslininkai dažniausiai dirba ne dėl pinigų, tačiau didesnio pelno siekimas – būtina verslo sąlyga.

Mylėkite savo verslą

Daugelis sėkmingą verslą turinčių asmenų patvirtino, kad jiems sekasi gerai tik todėl, kad jie labai myli tai, ką daro. Neskaičiuoja valandų kiek praleidžia darbe, kadangi jiems tai ne darbas, o malonumas. Sėkmingas verslininkas yra tas, kuris pasitiki tuo, ką siūlo aplinkiniams.

Atsidavimas savo verslui prioritetiškai yra vienas iš svarbiausių aspektų. Tik tikėjimas, kad tai, ką darote, yra naudinga ir reikalinga visuomenei, užtikrina, kad sėkmingai įgyvendinsite savo veiklą (teigia LCbuhalteris kolektyvas).

Pasiruoškite kurti verslą

Svarbiausia, kad skirtumėte kuo daugiau laiko pasiruošimui. Kuo detaliau įvertinkite savo grėsmes ir galimybes, kad būtumėte tikras, jog esate pasirengęs „įleisti“ savo verslą į rinką.

Rekomenduojame top 5 knygas, kurias turėtų perskaityti visi nauji verslininkai:

  1. David Ogilvy “Ogilvy on Advertising”
  2. Claude Hopkins “My Life in Advertising”
  3. Dan Kennedy “The Ultimate Sales Letter: Attract New Customers. Boost your Sales”
  4. Joseph Sugarman “The Adweek Copywriting Handbook: The Ultimate Guide to Writing Powerful” Advertising and Marketing Copy from One of America’s Top Copywriters”
  5. Tony Hsieh “Delivering Happiness: A Path to Profits, Passion, and Purpose”

Šios knygos padės jums objektyviau įvertinti, kokioje padėtyje yra jūsų verslas ir kaip elgtis, kad pavyktų jį „iškelti“ į kuo aukštesnes pozicijas. Tikslingos informacijos radimas – geriausia sėkmės formulė.