PokerTracker 4 padės pagerinti žaidimą

pokertracker 4Ieškodami įvairių pokerio kursų nepamirškite, kad jų metu jums reikės analizuoti ir savo pačių žaidimo ypatumus. Juk nenorėtumėte viską daryti rankiniu būdu? Būtent todėl pokerio kursuose jums bus rekomenduojama naudotis tokiomis programomis kaip „PokerTracker 4“. Ji palengvina visą žaidimo analizės procesą. Programinės įrangos pasirinkimas yra labai svarbus, todėl čia reikėtų žinoti, kad minėtų programų naudojimas yra legalus – neturėtumėte baimintis jų naudojimo, nes čia niekas su nelegalumu nėra susiję. Šios programos gali būti naudojamos populiariausiuose pokerio kambariuose, bet nereikėtų pamiršti, kad pigiausiai kainuojanti programinė įranga ne visada bus naudinga. Šią programą naudoja didžioji dalis pokerio žaidėjų – tiek profesionalai, tiek mėgėjai, tiek ir kažkiek pažengę.

Pokerio žaidimo metu didžiausias galvos skausmas atsiranda tada, kai greitai reikia suskaičiuoti tikimybes. Internetiniame pokeryje niuansas yra tas, čia laiko limitai ne visada yra pakankami, todėl pirmiau jums reikia suskaičiuoti kokios tikimybės laimėti, o po to dar ir galvoti ar verta rizikuoti ar ne. Tos programos žaibiškai suskaičiuoja tikimybes ir parodo ekrane, todėl viso laiko limito metu jums lieka tik pagalvoti ar žaisti toliau ar ne. Tokios programos ypač naudingos naujokams, kurių skaičiavimo įgūdžiai nėra tobuli. Visada reikia visą informaciją analizuoti, o dar tik besimokinantys žaidėjai greitai to padaryti negali. Šias programas siūlytume naudoti kiekvienam – nesvarbu ar patys galite skaičiuoti tikimybes ar ne, tiesiog tai sutaupys jums laiko.

Pokerio žaidimas negali būti tapatinamas su lengvais pinigais, nes norint išlošti, jums reikės nugalėti priešininkus, kurie gali būti daug stipresni nei jūs. Čia lengvų pinigų tikrai nematysite – dėl kiekvieno sužaisto turnyro teks kovoti taip kaip priklauso. Jeigu žaisite ir prie grynųjų pinigų stalų, ten taip pat teks parodyti kantrybę, nes žaisti ikrai nėra lengva. Žaidimo metu jūs kartais negalėsite rinktis priešininkų – jie automatiškai atsitiktine tvarką bus parenkami. Būtent tada jūs negalėsite žinoti prieš kokio lygio žaidėją žaidžiate. Tokiu atveju siūloma naudotis kitomis programomis, kurios renka informaciją apie kitus žaidėjus ir skelbia viešai – iš to galima daryti kažkokias išvadas apie žaidėjo lygį.