Pokerio taisykles žino bene kiekvienas

Pokerio taisykles

Dabartinė visuomenė, nors ir gyvename technologijų amžiuje, labai skeptiškai žvelgia į pokerio žaidimą. Jie jį įsivaizduoja kaip visišką loteriją, kurioje laimėjimai yra pagrįsti tik sėkme. Tačiau ar tikrai sėkmingiausi ir daugiausiai pasiekę pasaulinio lygio pokerio žaidėjai į tokias aukštumas užkopė vedini tik sėkmės? Tai retorinis klausimas, kuriam atsakymą pasufleruos tolimesnė informacija.

Pokerio žaidime viskas paremta matematika ir efektyvių sprendimų priėmimu. Trumpiau tariant, prie pokerio stalo sėdintys žaidėjai nėra lygūs. Kiekvienas iš jų turi skirtingą patirtį, labai nevienodas žinias ir savitą požiūrį į pokerio žaidimą. Be to, kiekvienas vadovaujasi vis kitokia strategija, kuri jų manymu yra teisingiausia ir galinti atnešti didžiausią pelną. Būtent tai sukuria konkurencingas sąlygas, kurios laimėjimus įtakoja ne sėkmės pagrindu, o patirtimi ir įgūdžiais.

Turbūt kiekvienas, kuris bent kartą žaidė šį žaidimą, puikiai žino pokerio taisykles. Jos nėra sudėtingos. Tačiau labai svarbu, kad žaidžiant visuomet būtų skaičiuojama ir bandoma kuo tiksliau įvertinti savo galimybes laimėti. Jei kaskart sėsdami prie pokerio stalo turėsite aiškią strategiją, mokėsite valdyti savo emocijas, kontroliuosite biudžetą, skaičiuosite ir mokėsite laiku bei tinkamai blefuoti – jūsų sėkmingai atliktų „rankų“ skaičius bus gerokai didesnis.

Kita vertus, galite sakyti, kad tai yra tik azartinis žaidimas, kurio žaidėjai anksčiau ar vėliau susiduria su pralaimėjimais. Tačiau jei kalbėtume apie pralaimėjimą – jų pasitaiko bet kurioje srityje, todėl vien todėl, kad ne visuomet laimite, dar nereiškia, kad tai yra loterija. Svarbu sekti savo sužaistų „rankų“ statistiką, analizuoti priimtus sprendimus ir skaičiuoti, koks yra jūsų turimo „banko“ pokytis. Jei jūs sužaidžiate tūkstantį partijų ir iš jų 60 proc. yra sėkmingos ir pelningos, o 40 proc. tos, iš kurių teko pasitraukti – įprastai jūsų laimėtas bankas turėtų būti didesnis nei tas, kurį praradote. Žinoma, tai tik labai primityvus pavyzdys, tačiau jo pagalba galite suprasti, kad svarbu, jog jūs ilguoju periodu būtumėte laiminčiųjų pusėje. Taigi, jei norite būti sėkmingi ir profesionalūs pokerio žaidėjai, daug domėkitės, praktikuokitės ir galiausiai pasieksite savo tikslą.