Pokerio kambariai: ką reikia žinoti apie premijas?

pokerio kambariaiBesidomintiems virtualiu pokeriu dažnai kyla įvairių klausimų – kaip pradėti, kaip žaisti, kurį kambarį rinktis ir t.t. Svarbiausia yra tai, kad teorijos skaitymas yra vienas iš pagrindinių žingsnių pradedančiajam. Kiekvienas pokerio entuziastas pirmiausia turėtų pradėti domėtis pačia žaidimo technika. Žinoma, kai kurie nesklandumai dažnai kelia abejonių, todėl svarbu tinkamai jiems pasiruošti. Kaip bebūtų, ne visi pokerio naujokai supranta tam tikras nerašytas taisykles, kurios galioja virtualiuose pokerio kambariuose. Šiame straipsnyje apibendriname svarbiausius aspektus, kurie pabrėžia visus galimus nesklandumus bei jų sprendimo būdus gaunant įvairius bonusus bei premijas.

Pokerio kambariai dažniausiai rengia įvairias akcijas, kurių metu, įsinešus tam tikras pinigų sumas, galima gauti premijas. Svarbiausia yra tai, kad tokiais atvejais nereikėtų dvejoti – jeigu ketinate siekti profesionalaus pokerio žaidėjo karjeros, tai toks priedas prie esamo balanso bus kaip tik. Tuo norime pabrėžti, kad pradedantieji dažniausiai pirmam kartui įsineša mažas sumas, tačiau galiausiai jie vis tiek vėliau pasipildo sąskaitas kur kas didesnėmis sumomis. Dabar pagalvokite – pokerio kambariai nustato tam tikrą sumą, iki kurios galite įsinešti ir gauti premiją. Dažniausiai tai būna „dvigubinimo“ akcija, kurios metu, įnešta suma padvigubėja. Didžiulė klaida yra ta, kad pirmam kartui pradedantieji įsineša itin smulkias sumas – jos padvigubėja, tačiau sekantį kartą jokių bonusų jau gauti nebegalima. Apibendrinant, jeigu ketinate žaisti vėliau įsinešę didelę sumą, tai kodėl to nepadarius iškart? Tokiu atveju sutaupysite nemažai pinigų ir pasinaudosite proga gauti papildomų pinigų. Būtina pabrėžti, kad nemažai naujokų galvoja, jog tą priedą jie galės išsigryninti – retas pokerio kambarys leidžia išsigryninti tokius bonusus – jie yra skirti žaidimui, tad jokiu būdu nereikėtų galvoti apie pasipelnymą „iš nieko“, nes paprasčiausiai jie suteikia galimybę pradėti su didesne suma, o ne leisti nesąžiningiems asmenims pasipelnyti jų sąskaita.

Minėta akcija galioja daugelyje pokerio kambarių, tad siūlome negaišti ir pasinaudoti tokiu privalumu, nes vėliau tokios progos gali nebūti. Žinoma, tai galioja ir su registracijomis – kartais, tam tikri pokerio kambariai duoda nemokamų pinigų vien už tai, kad užsiregistravote – tai vėl gi – žaidybiniai pinigai, kurių išsigryninti negalėsite.

Šių akcijų dėka, gautais bonusais jūs galite registruotis į grynųjų pinigų žaidimus t.y. sėsti prie grynųjų pinigų stalų arba panaudoti tuos pinigus registracijoms į mokamus turnyrus. Būtent tada laimėtus pinigus galėsite gryninti į savo banko sąskaitą.

Daugiau informacijos apie pokerio kambarius:  http://pokerguru.lt/