Plastikiniai langai dabar turėtų būti užsakomi tik su garantija

plastikiniai langaiName ar biure esantys plastikiniai langai jau nebėra tokie sandarūs kaip anksčiau? O gal jų garantinio aptarnavimo laikotarpis jau pasibaigė? Tai dar nereiškia, kad turite skubėti užsakyti naujus langus – juos jums gali suremontuoti atitinkami specialistai. Lietuvoje galite rasti nemažai bendrovių ar privačių paslaugų teikėjų, kurie siūlo langų gamybos, montavimo ar net remonto paslaugas. Jeigu jus spaudžia mažas biudžetas, tai ko gero langų remontas bus geriausias pasirinkimas. Remonto paslaugų kainos priklauso nuo to, kiek bus remontuojamų langų, tai pat daug kas priklausys ir nuo langų gedimo. Jeigu kažkurio lango stiklas yra išdužęs, tai jį pakeisti nebus sudėtinga, tad turėkite galvoje, kad dabar praktiškai visi langų defektai ir gedimai gali būti pašalinami specialistų.

Plastikiniai langai visuomet turi būti užsakomi su garantiniu aptarnavimu.

Pasitaiko atvejų, kuomet gyventojai, siekiant sutaupyti kuo daugiau pinigų, renkasi naudotus ar nekokybiškus plastikinius langus, kuriems nėra taikoma jokia kokybės garantija. Žinokite, kad jeigu nebus garantijos, tai tuomet už visus remonto darbus mokėsite patys. Tačiau, jeigu visiems užsakytiems langams taikoma kokybės garantija, tai esant defektams ar gedimams, juos nemokamai šalina juos įstatę paslaugų teikėjai.

Jeigu jūsų langams nebuvo taikyta jokia kokybės garantija, tai tuomet jums reikės kreiptis į specializuotas bendroves, kurios teikia remonto paslaugas. Tokios paslaugos, aišku, bus pigesnės negu patys langai. Langų tvarkymo kainos nustatomos praktiškai pagal individualius kriterijus, nes logiška, kad kiekvienam tie gedimai gali būti skirtingi. Jeigu perkate naudotus langus, tai būtinai teiraukitės ar pardavėjas taiko garantinį laikotarpį. Tikėtina, kad jis taikomas visais atvejais, tik gali skirti laikotarpis.

Dabar plastikiniai langai turėtų būti užsakomi iš tokių bendrovių, kurios pačios ir atlieka remonto darbus.

Jeigu užsakytumėte plastikinius langus iš tokių bendrovių, kurios teikia remonto paslaugas, tai garantinio aptarnavimo atveju visi darbai būtų atlikti kruopščiai. Taip pat reikėtų paminėti, kad tokios bendrovės dažniausiai iš anksto stengiasi visus darbus atlikti kruopščiai, jog paskui netektų vykti iš naujo ir šalinti visų nesklandumų. Tokios bendrovės neretai nustato ir mažiausius paslaugų įkainius.