Pigūs skrydžiai ir naudingi patarimai keliaujantiems

Skrydziai is Vilniaus

Ar esate užkietėję keliautojai? O gal priešingai – šiuo metu ruošiatės į pirmąją savo kelionę? Kad ir kaip bebūtų, visuomet pravartu žinoti keletą svarbių detalių, padedančių išvengti įvairių galimų nepatogumų. Todėl, jei jums šiuo metu gelbėja pigus skrydziai ir neužilgo nusimato kelionė į pasirinktą užsienio šalį, pats metas pasirūpinti tuo, kas svarbiausia.

Visų pirma turite labai gerai suplanuoti savo būsimą kelionę. Tik tokiu atveju galėsite būti tikri, kad viskas eisis sklandžiai ir be jokių didelių rūpesčių. Pavyzdžiui, jei jums aktualūs skrydziai is Vilniaus, o jūs gyvenate kitame Lietuvos mieste – pagalvokite, kokiu būdu nukaksite iki oro uosto. Jei turite nuosavą automobilį, tuomet iš anksto išsinuomokite stovėjimo vietą vienoje iš šalia Vilniaus oro uosto esančių saugomų stovėjimo aikštelių. Nors tai kainuos, visos kelionės metu galėsite būti tikri, kad jūsų automobilis bus saugus. Priešingu atveju, jei į oro uostą nežadate keliauti su savo transporto priemone, tuomet iš anksto susitarkite su savo draugais ar giminaičiais, kurie galėtų jums pagelbėti ir reikiamu metu nuvežti iki oro uosto.

Kai išspręsite minėtą klausimą, iš anksto pasidomėkite bagažo subtilybėmis. Perkant lėktuvo bilietą, klientai su savimi gali be jokių papildomų mokesčių skraidinti 10 kilogramų sveriantį rankinį bagažą. Tai reiškia, kad šį bagažą viso skrydžio metu turite turėti su savimi ir jis turėtų atitikti oro uosto nustatytus išmatavimus bei neviršyti leistino svorio. Tačiau jei į užsienio šalį skrendate ilgesniam laikui ir žinote, kad jums nepakaks tokio kiekio daiktų, kuris tilptų į dešimt kilogramų sveriantį rankinį bagažą, įsigykite papildomo bagažo paslaugas – tuomet tai bus skraidinama tam skirtame bagažo skyriuje.

Žinoma, taip pat labai svarbu, kad prieš skrydį pasidomėtumėte, ką draudžiama skraidinti lėktuvu. Kiekvienos oro linijos yra nustačiusios tam tikras taisykles, kurių turi paisyti kiekvienas konkrečių oro linijų klientas, pvz., skrisdami lėktuvu su savimi salone negalėsite turėti nagų rinkinio (jame esančios priemonės traktuojamos kaip galinčios sukelti pavojų keleivių saugumui), įvairių lakių medžiagų ir kt. Visą šią informaciją galite rasti oro linijų tinklalapyje, todėl nepraleiskite progos pasidomėti. Daiktus, kurių neleidžiama transportuoti keleivių salone, galite palikti bagaže, kuris saugomas bagažo skyriuje. Tokiu atveju išvengsite įvairių nesusipratimų.

Tuomet, kai nuskrisite į vietą, pasidomėkite kokiu pigiausiu ir efektyviau būdu galėsite nukakti iki reikiamo viešbučio ar išsinuomoto būsto. Dažniausiai taksi paslaugos, kuriomis galima pasinaudoti oro uoste, būna labai brangios, todėl kelionių ekspertai rekomenduoja to nedaryti ir vietoje to, taksi išsikviesti telefonu arba tiesiog pasinaudoti viešuoju transportu, kuris už kur kas mažesnę kainą nuveš jus į reikiamą vietą. Galiausiai pasirūpinkite vietos žemėlapiu ir suplanuokite būsimą maršrutą po naują ir dar jūsų nepažintą užsienio šalį.