Paveikslai ant drobės: nuo ko priklauso jų kaina?

paveikslai ant drobesKo gero, jau ne kartą girdėjote, jog paveikslai ant drobės yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško unikalios dovanos arba idealus pirkinys tiems, kurie nori papuošti savo namus ar ofisą. Tačiau visai nesvarbu, kokiu tikslu pirksite paveikslą – bet kuriuo atveju kainos ypatybių neišvengsite. Belieka tik pridurti, jog vienas greičiausiai pastebimų dalykų pradėjus kalbėti apie šių paveikslų kainas, yra tai, jog gaminių kaina ypač skiriasi: galite rasti vos keliolika eurų kainuojančių paveikslų, tačiau galite įsigyti ir tokių, kurių kaina siekia net kelis šimtus. Tokia plati kainų amplitudė verčia susimąstyti apie tai, kokie veiksniai lemia tokius didžiulius kainų skirtumų. Kaip tik apie tai ir kalbėsime šį kartą – pasidomėsime, nuo kokių veiksnių priklauso, kodėl už vieną paveikslą ant drobės gali tekti mokėti vos keliolika eurų, tuo tarpu už kitą – net kelis šimtus.

Paveikslo dydis

Vienas iš veiksnių nuo kurio priklauso, kiek teks mokėti už paveikslą, yra jo dydis. Kaip žinia, paveikslai ant drobės gali būti įvairių dydžių ir būtent šis parametras yra glaudžiai susijęs su kaina: kuo paveikslas didesnis, tuo daugiau teks už jį mokėti.

Drobės rūšis

Svarbi yra ir dar viena detalė. Tai – drobės rūšis. Belieka tik pridurti, jog kuomet sakome paveikslai drobės, nepaminime, jog tos drobės gali būti skirtingos: šių paveikslų  gamybai gali būti naudojamos sintetinės arba natūralios drobės.  Pabrėžtina tai, jog natūralios drobės turi daugiau privalumų nei sintetinės, todėl, jei pasirinksite paveikslą, pagamintą ant natūralios drobės, jis kainuos daugiau, nei paveikslas ant sintetinio pagrindo.

Kas vaizduojama paveiksle?

Svarbu atsakyti ir į klausimą, kas vaizduojama paveiksle. Tie gaminiai, kuriuose  – žmonių atvaizdai, paprastai būna šiek tiek brangesni, nei tie, kuriuose vaizduojama gamta, gėlės ar gyvūnai.

Taigi,  jau sužinojome, kokie yra svarbiausi veiksniai, lemiantys šio produkto kainą. Belieka tik pridurti, jog įtakos galutinei kaina turi ir priemonės, kurios  naudojamos šiems paveikslams gaminti. Maža to, paveikslų kaina gali skirti ir dėl kitų priežasčių, pavyzdžiui, akcijų.