Paskolų refinansavimas ir kitos paslaugos

paskolu refinansavimasGalimas atvejis, kad Lietuvoje vos ne kiekvienas pilnametis asmuo jau bent kartą bandęs gauti kreditą internetu, tačiau ne visi paskolų teikėjai noriai dalina pinigus kiekvienam paprašiusiam. Daug laiko asmenys praleidžia domėdamiesi priežastimis kodėl kredito teikėjai jiems neskolina jiems pinigų. Atsakymų yra įvairiausių, tačiau realiausias ir trumpiausias – jūs esate nemokus. Šį statusą turintys žmonės ir negauna kreditų, paskolų ar tiesiog negali užsisakyti lizingo paslaugų ar prekių. Matote, čia ne visada kalti yra kreditoriai – tokie yra įstatymai, o juk jų laikytis privalomas visiems.

Nemokiems asmenims net ir paskolų refinansavimas yra sunkiai įmanomas, nes tokiai paslaugai yra taikomos papildomos sąlygos. Daug žmonių, kurie nori pasinaudoti refinansavimo paslauga, mano, jog tai yra kredito perkėlimas. Taip, jūs suprantate gerai, tačiau ar susimąstėte kodėl jums niekas nenori suteikti tokios paslaugos? Refinansavimu pasinaudoti galima tik esant tinkamoms aplinkybėms.

Refinansavimas nėra galimas prasiskolinusiems žmonėms. Dabar galvojate – o kas gi gali pasinaudoti tokia paslauga? Trumpai tariant, ši paslauga skirta tiems, kurie iki šiol sąžiningai grąžina kreditus ir nevėluoja mokėti įmokų, tiesiog tokia paskola pasinaudoti galima tik tada, jeigu asmuo yra sąžiningas ir atsakingai vykdo savo įsipareigojimus. Šia paslauga naudojasi dažniausiai tie, kurie laiku vykdo kredito įmokų mokėjimą, tačiau nori lengviau mokėti visas įmokas. Tokiu atveju ir yra pasinaudojama refinansavimu, nes kreditorius sumažina palūkanas bei prailgina terminą, kad žmogui susidarytų mažesnė paskolų įmokos.

Kreditorių neigiamas atsakymas nereiškia, kad jie pinigų neskolina tik todėl, kad nenori. Jiems yra sugriežtinta kreditų išdavimo tvarka, todėl net ir norėdami, kartais jie negali skolinti pinigų dėl įstatymų reikalavimo. To nereikėtų stipriai sureikšminti, nes paskolų teikėjai yra po padidinamuoju stiklu – nusižengimas jiems kainuotų dideles baudas, todėl jie ir nerizikuoja.

Kreditai visada buvo ir bus suteikiami tik sąžiningiem žmonėms, kurie gali sau leisti skolintis ir vėliau mokėti įmokas. Tokios galimybė yra apžvelgiamos – kreditoriai žiūri specialiose duomenų bazėse ar pateikiama informacija apie klientą yra teisinga. Jie nustato ar žmogus tinkamas kreditavimui ar ne.