Paskolų refinansavimas internetu – lengva perkelti skolas

Paskolų refinansavimas internetu – išmintingas pasirinkimas norintiems vos per kelias minutes sumažinti turimų skolų naštą. Jeigu nebegalite mokėti didelių mėnesio įmonių, vadinasi jums reikia ieškoti geresnio pasirinkimo, o refinansavimui skirtos paskolos tam ir yra skirtos. Kas mėnesį mokamos įmokos gali būti sumažinamos net keliomis dešimtimis procentų. Viskas priklausys nuo jūsų pasirinkimo. Šiuo metu kreditus teikiančios bendrovės siūlo refinansavimui skirtas paskolas net iki penkių metų laikotarpiui. Taip pat siūloma refinansuoti net ir labai dideles sumas be jokio turto įkeitimo.

paskolu refinansavimas internetuAsmenims, kuriems reikia tučtuojau sumažinti mėnesio įmokų sumas, patariama rinktis tokias bendroves, kuriose kredito grąžinimo terminas būtų kuo ilgesnis. Trumpai tariant, turimos skolos gali būti grąžinamos per ilgesnį terminą. Pavyzdžiui, jeigu iki visiško skolos grąžinimo jums lieka vos keli mėnesiai, bet per tuos mėnesius neturėsite pakankamos sumos, tuomet refinansavimo paskolos dėka ta suma galėtų būti grąžinama per metus ar ilgesnį laikotarpį. Geriausia tai, kad tuomet paskolos įmokos kas mėnesį būtų gerokai mažesnės ir tai kaip reikiant palengvintų skolų grąžinimo naštą. Paskolų refinansavimas internetu padeda sumažinti skolas akimirksniu, nes viskas vyksta labai panašiai kaip imant paprastus vartojimo kreditus.

Norint gauti refinansavimo paskolą, jūs turėsite pateikti savo asmeninius duomenis. Juos turi būti nurodyta kokią pajamų sumą gaunate kas mėnesį. Taip pat teks nurodyti iš kur gaunamos tos pajamos. Žinoma, bus reikalinga ir jūsų kontaktinė informacija. Pabrėžtina, kad kreditoriai, prieš suteikdami paskolą, imsis tikrinti jūsų mokumo galimybes. Tai yra būtina procedūra, kuri apibrėžta įstatymų.

Paskolų refinansavimas gali būti siūloma tik tiems asmenims, kurių kreditingumas nekelia nė menkiausios abejonės. Pavyzdžiui, asmenys, kurie dar tik porą mėnesių vykdo savarankišką veiklą, ko gero tokios paskolos negautų. Tiesiog nebūtų aišku ar tos pajamos tvarios. Tuo labiau, kad ir refinansavimo paskoloms taikomas ribojimas, kad pajamas vertinti reikia pagal keturis mėnesius mažiausiai.

Jeigu jus domina paskolų refinansavimas internetu, tuomet irgi naudinga būtų pasidomėti pačiais kreditoriais. Internete galima pakliūti į sukčių rankas, todėl patartina vengti neaiškių pasiūlymų.

Atnaujinta 2019 m.

Štai kodėl paskolos refinansavimas dirbant užsienyje ne taip lengvai prieinamas

Jeigu svarstote kurios paskolų bendrovės pasiūlymu pasinaudoti, tuomet turėtumėte neskubėti. Pabrėžtina, kad paskolos refinansavimas dirbant užsienyje nėra taip lengvai prieinamas. Viskas trunka daug ilgiau ir paskolos išdavimo procedūra yra žymiai sudėtingesnė tokiems asmenims. Skolintis lengviau gali tie, kurie gyvena ir dirba mūsų šalyje. Emigrantai ar tiesiog užsienyje dirbantys sezoninį darbą susiduria su didesnėmis kliūtimis bandant skolintis mūsų šalyje. Tai jau tapo įprasta, nes tokie yra įstatymai. Kredito bendrovės bei kiti paskolų teikėjai privalo kruopščiai ir atsakingai įvertinti riziką ir kliento mokumo galimybes. Vertinimo metu ir paaiškėja ar asmuo gaus paskolą ar vis dėlto turės bandyti kreiptis kitur.

Verta žinoti, kad paskolos dirbant užsienyje dažniausiai suteikiamo tiems asmenims, kurie gali lengvai pateikti visus įrodymus, jog jie nuolatos gauna pajamas iš užsienio. Aišku, teks įrodyti, kad nuolatinė gyvenamoji vieta yra Lietuvoje. Tai liečia tuos atvejus, kai bandoma skolintis iš mūsų šalyje veikiančių finansų bendrovių. Tie asmenys, kurie su Lietuva nutraukė visus ryšius, tiesiog turėtų pamiršti skolinimosi galimybes. Jų tiesiog nėra, nes nebus atitinkami tam tikri reikalavimai.

Pabrėžtina, kad reikalavimai nustatyti ne tik įstatymuose ar mokumo vertinimo kriterijuose, bet ir pačių paskolų teikėjų vidinėse nuostatuose. Kai kurie jų yra nustatę netgi labai griežtą amžiaus reikalavimą, tad 18 metų asmenys ne visada gali skolintis. Aišku, esminiu reikalavimu yra laikomos pajamos bei mažos išlaidos/įsipareigojimai. Jeigu asmuo gauna daug pajamų, bet tokios pat didelė būna ir išlaidos, tuomet nėra tikslo teikti paskolos paraiškos, nes ji bus atmesta.

Kiekvienas paskolų teikėjas, kuris kreditingumą vertina atidžiai ir atsakingai, mato kokias pajamas gauna paskolos prašantis asmuo. Kreditoriai mato ir asmens turimas skolas ir neįvykdytus įsipareigojimus. Jeigu tokių turite, vadinasi paskolos tikėtis nereikėtų. Kiekviena finansų įstaiga nori, kad klientas būtų atsakingas ir laiku apmokantis visas pateiktas sąskaitas. Kreditingumo vertinimo metu ir bandoma nustatyti ar asmuo toks ir yra ar vis dėlto jo siekis yra pasisavinti kreditoriaus pinigus ir paskui vengti skolų grąžinimo.