Paskolos internetu

paskolos internetuPaskolos internetu nuo šiol gali būti išduodamos daug sunkiau t.y. vartotojai skolintis internetu jau nebegalės taip paprastai. Įstatymai griežtėja, todėl čia labai svarbu ir pačiam apžiūrėti savo kredito reitingą bei skolinimosi galimybes. Kreditoriams reikia kruopščiai analizuoti jūsų pateikiamus duomenis apie jūsų esamus įsiskolinimus bei finansinę situaciją. Jeigu kredito teikėjas netinkamai įvertina jūsų mokumą ir suteikia paskolą, jis gali būti nubaustas solidžia bauda. Skolindamiesi būtinai nurodykite tikslius duomenis be jokių klaidų, nes kitu atveju ir jūs kredito galite negauti, ir ateityje galite užsitraukti kreditoriaus nemalonę. Kai kurie kredito teikėjai vangiai žiūri į tuos, kurie anksčiau bandė suklaidinti su duomenų pateikimu, tad būkite atsargūs.

Kartais paskolos išdavimui tenka nurodyti ir kitas pajamas, kurios gaunamos ne iš darbo. Tai reiškia, kad skolintis gali ir tie, kurie neturi oficialaus darbo, o vykdo veiklą savarankiškai. Čia kreditoriai dažniausiai prašo įrodyti gaunamas pajamas. Žinoma, tokios savarankiškos pajamos nėra tokios pačios kaip darbo užmokestis – kreditoriai į tokį finansinį šaltinį žiūri kiek atsargiau, todėl nenustebkite, jeigu paskolos jūs negausite. Tai galioja vykdantiems individualią veiklą. Jie dažniausiai ir patiria tokius nesklandumus, nes pajamos nėra niekur registruojamos iki tol, kol nėra pateikta metinė pajamų deklaraciją. Ją juk pateikti galima kartą per metus.

Norintiems pasiskolinti nemažą sumą, siūlytume pagalvoti apie ilgalaikius kreditus. Matote, ilgesniam laikotarpiui skirtas kreditas gali būti grąžinamas daug lengviau, nes tada jo terminas bus ilgas, bet mėnesinės įmokos nebus tokios milžiniškos. Laikui ilgėjant, taip pat mažėja ir palūkanų norma, na bent jau dažniausiai taip būna daugelyje bendrovių. Siūlytume rinktis būtent ilgalaikius kreditus, nes su jais savo įsipareigojimus vykdysite daug lengviau ir paprasčiau. Net ir negalėdami sumokėti mėnesio įmokos, visada galite pasinaudoti kreditorių pasiūlymais  pratęsti terminą, aišku – jeigu tik tokia galimybės yra suteikiama. Norint pasiskolint ilgam laikotarpiui reikia kreiptis į specializuotas ilgalaikių paskolų bendroves, nes tie kreditoriai, kurie skolina tik mėnesio laikotarpiui, vargu ar jums galės padėti, nes jiems tikrai mokėsite dideles palūkanas.