Palengvinkite savo būsimą kelionę

Lagaminai

Keliaukite efektyviau ir maloniau.

Mėgstate keliauti? Tačiau jums niekaip nepavyksta savo keliones paversti sklandžiomis ir maloniomis? Kad ir kaip to norėtumėte, galų gale vis tiek susiduriate su vienokiais ar kitokiais nemalonumais, kurie sujaukia visus jūsų kelionės planus. Todėl pateiksime kelis patarimus sklandesnei kelionei.

  • Jūsų kelionės lagaminai. Ką pasiimsite į kelionę? O gal kelioniniai lagaminai jau sukrauti? Reikėtų nepamiršti, kad kuo mažiau nereikalingų daiktų pasiimsite, tuo lengviau galėsite keliauti. Nepatogumai, kuriuos patiriame kelionėse, labai dažnai tiesiogiai susiję su mūsų turimais daiktais. Juk sutikite – dažniausiai esame linkę pasiimti tiek daug daiktų, kad kelionės metu didžiosios dalies jų nei karto nepanaudojame. Todėl būkite praktiški ir apgalvokite kiekvieną su savimi pasiimti norimą daiktą – galbūt daugumos jų jums iš tikrųjų nereikia?
  • Grynieji pinigai ir banko kortelės. Kaip bebūtų gaila, tačiau labai dažnai keliaujant po svečias šalis, susiduriama su finansiniais nepatogumais. Kartais nepakanka turėti banko kortelę, nes tam tikri prekybininkai ar paslaugų teikėjai savo klientams suteikia galimybę atsiskaityti tik grynaisiais pinigais. Todėl iš anksto išsikeiskite vietinės valiutos ir taip pat su savimi turėkite banko kortelę.
  • Išsiaiškinkite apie vietovę, į kurią vykstate. Labai svarbu turėti pakankamai daug naudingos ir tikslios informacijos ne tik apie pačią užsienio šalį, tačiau ir konkretų regioną, kuriame žadate apsistoti. Tai padeda išvengti pačių įvairiausių problemų, kurios įprastai kyla, jei priešingu atveju keliaujama nepasidomėjus lankytinomis vietomis, palankias kainas siūlančiomis maitinimo įstaigomis, viešbučiais ir kt.
  • Turėkite žodynėlį. Taip, jūs supratote visiškai teisingai – žodynėlis neretai padeda išvengti didelių nepatogumų, ypač tuomet, jei pasiklystate visiškai nežinomoje vietoje, kurioje vietiniai gyventojai šneka tik savo gimtąja kalba.
  • Naudokitės vietinių siūlomomis ekskursijomis. Nemaža dalis keliautojų, siekdami išvengti bet kokių pastangų skyrimo, nedelsdami įsigyja ekskursijas, kurias siūlo jų gidai, tačiau galite net neabejoti, kad tokiu atveju turistai išleidžia kur kas daugiau nei tuomet, kai pasinaudoja vietinių siūlomomis kelionėmis. Todėl nevenkite apsilankyti mieste ir pasidairyti po vietas, kuriose siūlomos įvairios ekskursijos – skirtingose vietose tas pačias ekskursijas galima įsigyti už skirtingas kainas.