Originalios idėjos jūsų vestuvėms

Kiekviena vestuvių šventė gali būti įdomi, jeigu jaunavedžiai parodo tikrąjį savo skonį ir padaro kažką neįprasto. Įdomių vestuvių idėjų gali būti pačių įvairiausių – daug kas priklauso ir nuo jūsų pomėgių. Pavyzdžiui, knygų mylėtojai dabar dažnai įsigudrina vietoj gėlių naudoti knygas – ypač gražu, jeigu knygas jums dovanoja vestuvių svečiai – tuomet kiekvienas vestuvių svečias jums iš tiesų įsimins, kadangi padovanos vis kitokį skaitymo malonumą. Tačiau, tai tik viena originali idėja, o jų mes pasiūlysime jums gerokai daugiau…

  1. Svečių būdelė vietoj svečių knygos. Iš tiesų, smagu kai kiekvienas svečias jums ko nors palinki ir originaliai pasižymi. Tačiau, svečių knyga darosi vis įprastesniu ir banalesniu dalyku, o kaip puiku būtų, jeigu kiekvienas svečias galėtų pats įsiamžinti ir nusifilmuoti vaizdo klipe! Būtent dėl to, mes siūlome jums vietoj svečių knygos įsigyti svečių būdelę, kur kiekvienas įėjęs galėtų palikti video palinkėjimą.
  2. Kiekvienas svečias su fotoaparatu. Aišku, nereikia nuvarginti savo svečių su fotografavimo darbais – šį darbą turi atlikti profesionalas. Tačiau, argi nebūtų smagu, jeigu kiekvienas jūsų vestuvių dalyvis turėtų nediduką vienkartinį fotoaparatą, su kuriuo galėtų pagaudyti jam patinkančias akimirkas? Negana to, išankstiniai fotoaparatai iš karto išsiryškina, tad iš karto pamatysite įdomių rezultatų. O juk dar geriau, jeigu vestuvėse bus daug nuotraukų – tikrai turėsite ką prisiminti. Ir vėlgi, kiekvienas svečias unikaliai atsižymės.
  3. Originalus pakvietimas į vestuves. Galima sugalvoti ką nors gerokai įdomesnio, nei ant popieriuko užrašytas pakvietimas. Pavyzdžiui, galite dailyraščiu išraižyti savo pakvietimo žodžius ant šokoladinės plytelės. Toks pasveikinimas atrodys tikrai originaliai, skoningai ir, žinoma, skaniai. Neabejojame, kad jūsų vedybų svečiai bus sužavėti tokiu jūsų kūrybiškumu.
  4. Dovana svečiams – jūsų parinktos dainos. Tai labai originali ir pastaruoju metu vis populiarėjanti idėja. Galite įrašyti savo kompaktą su mėgstamomis dainomis. Ar tai būtų jūsų perdainuotos karaokė dainos ar tiesiog jūsų mėgstamiausi, jūsų meilės istoriją primenantys garso takeliai, tai bus puiki daina jūsų vestuvių svečiams. Ant kompaktinio disko viršelio galite uždėti savo gražią nuotrauką ir papuošti kompaktą nedideliu priedu – šokoladiniu skanėstu, skirtu kiekvienam svečiui. Neabejotinai, tokia dovana bus ir originali, ir naudinga.

Taigi, manome, kad šios idėjos padės jums sukurti įsimenančią šventę. Be abejo, jūs turbūt esate kūrybingi žmonės ir patys turite nemažai originalių idėjų, kurias galite sėkmingai realizuoti šios gražios šventės metu.