Norintiems į Čikagą jau laikas suskubti

Pigūs skrydžiai iš Palangos, Kauno, Vilniaus, Rygos nuo €10 tik su Flymaster.LTAmerikiečiams jau išsirinkus naują prezidentą, į šią šalį turistai ruošiasi vis vangiau, nes neva naujai išrinkta valdžia yra neprognozuojama. Bet, norintiems aplankyti kurią nors valstiją ar miestą, siūloma nedvejoti – turistų ten laukia visi. Čikaga yra gana neblogas pasirinkimas, tad jeigu ketinate vykti būtent ten, tai jau dabar planuokite visą kelionę bei nakvynę, nes vis dėlto – artėja šventinis periodas. Šventinio periodo metu brangsta ne tik įprastos paslaugos ar prekės, bet ir kelionių bilietai. Lėktuvo bilietus į Čikagą turėtumėte užsisakyti iškart nieko nelaukę, nes vėliau jie gali labai pabrangti. Lietuvoje pigių skrydžių bendrovės siūlo bilietus už gana mažą kainą, tad siūlome pasidomėti ne tik tomis kainomis, bet ir visais kelionės planavimo ypatumais.

Besiruošiantiems į Čikagą privaloma turėt turistines vizas. Jas susitvarkę turėsite ieškoti bilietų. Tiesa, keliaujant už Atlanto vargu ar jums užteks tik tapatybės kortelės – teks turėti kelioninį pasą. Tapatybės kortelės užtenka keliaujant po Europos Sąjungai priklausančias šalis. Jeigu su vizomis ir dokumentais jau esate sutvarkę visus reikalus, tai tada jums liks pasirūpinti tik skrydžių bilietais bei nakvyne.

Jeigu jūs norite išvengti didelių kelionės išlaidų, tai jums derėtų tinkamai pasirinkti tiek apartamentus, tiek ir lėktuvo bilietus. Pradedant nuo skrydžių, jums derėtų dairytis ne į kelionių agentūrų pasiūlymus. Matote, jeigu bilietus užsisakysite per agentūras, tai jūs sumokėsite itin dideles sumas, todėl kelionė vien dėl bilietų neatrodys itin maloni finansiškai. Tokiu atveju reikia rinktis skrydžių bendrovių pasiūlymus. Juos rasti galite būtent tų bendrovių puslapiuose. Bet, neverta skubėti ir ten. Jums geriausia būtų pasidomėti specialiais kelionių tinklapiais, kurie užsiima tarpininkavimu prekiaujant lėktuvų bilietais. Tai dažniausiai būna kelionių svetainės su bilietų užsakymo formomis. Jų privalumas paprastas – visas paieškos procesas supaprastinamas taip, kad bilietai rodomi kelių bendrovių, o svarbiausia – jie rodomi nuo mažiausios kainos.

Keliaujant į Čikagą taip pat siūloma atidžiai rinktis viešbučius ar kitą apgyvendinimo būdą, nes kainos šioje šalyje nėra mažos. Geriausia būtų rinktis privačius apartamentus, kuriuos nuomoja paprasti žmonės – tai padės sumažinti kelionės išlaidas.

Plačiau: http://www.flymaster.lt/jav/cikaga.php