Norint pasiekti svajonių Tenerifę

Gal taip konkrečiai Tenerifė ir nėra daugeliui svajonių sala. Bent jau tuose sąrašuose, kur figūruoja vos viena ar trys labiausiai norimos aplankyti vietos pasaulyje. Bet jei paklaustume atvirkščiai, ar norėtumėte aplankyti Tenerifę, šią nuostabią Kanarų salyno salą, tikriausiai daugelis užtikrintai atsakytų teigiamai. Pagrindo tam tikrai yra. Ugnikalnis, kalnai ir tarpekliai, pajūrio uolos ir smėlėti paplūdimiai, prabangūs kurortai ir ramūs žvejų kaimeliai. Praktiškai viskas, ko reikia gerų atostogų plano susidėliojimui pagal kiekvieno poreikius.

Kelionės į TenerifęTačiau Tenerifės pasiekimas dar neatrodo ir iš tikrųjų nėra toks paprastas. Pirmoji to dalis remiasi į pinigus. Kelionės į Tenerifę ir į kitas šalia esančias salas nėra pigios. Tai suprantama – jos yra toli, o kelialapių parduodama ne tiek ir daug, kad imtų veikti masto ekonomija. Tad pirmasis, finansinis stabdis Kanarų salų link veikia gana stipriai.

Kita vertus, šioje vietoje galima būtų patarti tai, kas puikiai galioja kone kiekvienoje gyvenimo srityje. Valdykite savo finansus, planuokite atostogas iš anksto, taupykite joms kiekvieną mėnesį, atsisakykite tų išlaidų, kurios nebūtinos. Nes argi kasdien degalinėje perkama kava verta daugiau, nei dviejų savaičių poilsis Kanaruose? Argi namuose pasigaminti pietus kitai dienai yra tos pastangos, kurių gaila net žinant, jog tai ženkliai prisideda prie jūsų Kelionės į Tenerifę? Kiekviena tokia smulkmena turi savo įnašą, sudėjus jas į krūvą ir padauginus iš dvylikos metų mėnesių gana greitai pastebėsite, jog bent pusę reikalingos sumos kelionei į Tenerifę jūs jau turite.

Kitas kelias, pamirštant vargus su brangiais kelialapiais, yra savarankiškumas. Daugelis žino, jog Kanarų salas su Europa jungia bent keli kasdieniai pigiųjų avialinijų skrydžiai. Puikiai žinome ir tai, jog jie yra ne iš Lietuvos. Ir tik ne dažnas susimąsto, jog skrydis su persėdimu iš Vilniaus ar Kauno į Tenerifę gali kainuoti kur kas pigiau nei perkant kelialapį su vienu užsakomuoju skrydžiu. Planuojant maršrutą ir perkant skrydžių bilietus patiems, nuskristi į Kanarus su persėdimu galima ir už šimtą eurų. Ir netgi pigiau. Ar tai brangu? Tikrai ne. Turint omenyje tai, jog pati jau atostogavimo kaina Kanarų salose, tame tarpe ir Tenerifėje, nėra tokia brangi kaip, pavyzdžiui , Italijoje.

Tad situacija gana aiški. Norint, kad Tenerifė kuo greičiau atsidurtų jūsų jau aplankytų vietovių sąraše, turite du kelius. Arba brangiai mokėti už kelialapį pataupius kitose gyvenimo srityse, arba planuojant kelionę savarankiškai. Tokiu būdų tenka įterpti įvairių nepatogumų ir savo laiko, tačiau sutaupyti galima tikrai daug.