Net ir nemokamas žaidimas turi garantuoti duomenų saugumą

nemokamas zaidimasInternete kiekvienas nemokamas žaidimas pasižymi skirtingomis savybėmis – vienuose nereikia mokėti nė cento, o kituose galima įsigyti įvairius privalumus už tam tikrą mokestį. Besidomintiems internetiniais žaidimais siūloma itin kruopščiai peržiūrėti visus pasiūlymus dėl įvairių žaidimo funkcijų įsigijimo. Trumpai tariant, ne kiekvienas nemokamas žaidimas iš tiesų yra visiškai nemokamas – kai kuriuose bus sudėtinga žaisti neperkant jokių privilegijų. Bet, labiausiai dėmesį atkreipti reikia į apmokėjimo tvarką, nes mat ne visur siūlomas saugus atsiskaitymas. Renkantis internetinius žaidimus, pirmiausia reikia žiūrėti kokie atsiliepimai vyrauja. Labiausiai siūloma vengti tų žaidimų, kurie nėra populiarūs ar turi daug blogų įvertinimų iš žaidėjų.

Lietuvoje nemokamų internetinių žaidimų yra gana daug, tačiau kaip minėjome – juose dažnai galima aptikti papildomas mokamas funkcijas. Tos funkcijos naudingos tais atvejais, kai į žaidimą norisi integruotis kuo greičiau, kai norisi tiesiog būti lygiaverčiu žaidėju. Naujokai žaidimuose dažnai nėra lygiaverčiai kitiems – pažengusiems žaidėjams, todėl jiems reikia daug laiko skirti pačiam žaidimui arba tiesiog tenka įsigyti kažkokias papildomas privilegijas. Perkant įvairius privalumus, itin svarbu atsižvelgti kokį atsiskaitymo metodą siūlo žaidimo kūrėjai.

Kartais pasitaiko atvejų, kuomet tam tikri žaidimai internete yra prilyginami sukčiavimo schemoms. Trumpai tariant, neaiškūs žaidimai dažnai naudoja šnipinėjimo programas, kurios leidžia nuskaityti žaidėjų vedamus bankinius duomenis. Pavyzdžiui, nepatikimi ir neaiškūs žaidimai gali nukopijuoti jūsų vedamus bankinius prisijungimus, jeigu sugalvosite kažką pirkti. Žaidime visuomet turi būti siūloma saugi atsiskaitymo galimybė.

Jeigu norite saugumo žaidime, tai pirmiausia žiūrėkite kokias garantija siūlo žaidimo kūrėjai. Matote, jeigu naršyklės laukelyje dega geltonas ar žalias indikatorius, tai vadinasi saugumas bent jau šiek tiek garantuojamas, nes naudojami tam tikri kodavimo sertifikatai, leidžiantys apsaugoti jūsų vedamus duomenis. Ne ką mažiau svarbūs ir atsiskaitymo metodai. Jeigu žaidime leidžiama atsiskaityti per el. mokėjimų sistemas, tai vėlgi – tai gana saugus pasirinkimas, nes duomenis vedate ne pačiame žaidime, o būtent per mokėjimų sistemas.

Kiekvienas nemokamas žaidimas turi skirtingus saugumo reikalavimus, todėl renkantis ką būtų galima pažaisti internete, būtinai žiūrėkite ar jūsų duomenys bus apsaugoti nuo sukčių.