Naujos statybos butai Vilniuje kasmet vis modernesni ir patrauklesni

Ieškantiems nuosavo būsto, nekilnojamojo turto rinka pastaraisiais metais yra itin dosni. Nekilnojamojo turto vystytojai kuria vis naujesnius, vis modernesnius ir vis patrauklesnius projektus, tad norintys, gali rasti tikrai išskirtinių ir kokybiškų pasirinkimų. Vienas dažniausių sprendimų – naujos statybos butai Vilniuje. Kokie jie šiandien gali būti?

Išskirtinėse vietose

Viena svarbiausių priežasčių, dėl ko šiandien verta pirkti butą Vilniuje, yra tai, kad nauji NT projektai žavi savo išskirtinumu. Projektų vystytojai randa vis naujų, dar ne visiems žinomų ir išskirtinių vietų sostinėje. Pavyzdžiui, parduodami nauji butai Neries krantinėje Vilniuje ar netoli Vingio parko statomuose daugiabučiuose. Tokios vietos žavi, padeda pajusti gyvenimo kokybę ir mėgautis gamtos teikiama ramybe savo namuose.

Privatūs ir saugūs

Nors kai kam gal ir atrodo, kad gyventi daugiabutyje reiškia prarasti dalį savo privatumo, šiandien naujos statybos butai Vilniuje suteikia maksimalų komfortą, saugumo ir privatumo jausmą čia gyvenantiems žmonėms, Naujos statybos projektuose tam skiriama labai daug dėmesio.

Pirmiausia, dažniausia naujos statybos daugiabučiai statomi nedideliais kvartalais, kur visa daugiabučių teritorija yra aptveriama, o į ją patekti galima tik per specialius užtvarus ir tik turint tam leidimą. Tai suteikia saugumo ir privatumo.

Taip pat daug dėmesio skiriama patekimui į laiptines. Daugelis jų yra rakinamos magnetiniais raktais, o gyventojams pageidaujant, teritorijoje gali būti įrengiamos saugumo stebėjimo kameros. Visa tai leidžia laisvai jaustis savo namuose, ir būti tikriems, jog Jūsų kieme ar laiptinėje nesilankys pašaliniai žmonės.

Patogūs įsigyti

Naujos statybos butai Vilniuje gali būti įsigyti greitai ir patogiai. Jeigu regione įsigyti būstą nėra taip lengva, tai sostinėje šie procesai veikia daug paprasčiau ir greičiau. Dažniausiai todėl, kad daugelis butų uyra parduodami įmonių, tad procesai vyksta sklandžiai ir greitai. Net ir tuomet kai butas yra perkamas su būsto paskola iš banko. Visais rūpesčiais pasirūpina pardavėjas ir padeda sklandžiai bei be trikdžių įgyvendinti pirkimo procesą. Todėl jeigu norite, kad būsto pirkimas būtų sklandus ir neužtruktų ilgai, rinkitės pirkti butą ne iš pavienių pardavėjų, o kai butai parduodami NT vystymo bendrovių.