Mitai apie šarvuotas duris

Mitai tarp pirkėjų gimsta dėl nekompetencijos ir noro žūtbūt apginti savo, kad ir klaidingą, tiesą. Kartais prie to prisideda ir nesąžiningi pardavėjai, naudodami mitus, bandantys dirbtinai pakelti produkto kainą. Tad nepasikliaukite vartotojų forumais ir neprofesionaliais pardavėjais. Šiame straipsnyje mitus apie šarvuotas lauko duris išsklaidys šios srities profesionalai, kurių specializacija – šarvuotos durys Kaune. Pasitikėkite šiame straipsnyje publikuojamais patarimais ir išsirinksite kokybiškas šarvuotas duris.

Mitai ir jų paneigimas

  1. Kuo brangesnės šarvuotos durys, tuo aukštesnės jų apsauginės savybės

Apsaugines šarvuotų durų savybes būtina parinkinėti individualiai, priklausomai nuo aplinkos ypatybių. Kai kurios apsauginės savybės, kurios itin padidina šarvuotų durų kainą, Jums gali būti nereikalingos.

  1. Galima įsigyti patikimas ir pigias šarvuotas duris

Šarvuotos durys priklauso tai prekių grupei, apie kurią galima su įsitikinimu sakyti, kad „pigiai gero negausi“. Taip yra todėl, kad jų gamyba reikalauja ypatingo tikslumo ir naujausių technologijų naudojimo. Tai kelia kainą.

  1. Kuo šarvuotos durys sunkesnės, tuo jos patikimesnės

Šarvuotų durų svoris, apskritai, nelemia jų apsauginių savybių. Aukštą apsaugos nuo įsilaužimų lygį turinčios, patikimos šarvuotos durys, aprūpintos galingais apsauginiais mechanizmais, sveria, palyginti nedaug.

  1. Egzistuoja šarvuotos durys, kurių neįmanoma išlaužti

Vien tik šarvuotos durys, jeigu nėra samdoma apsaugos įmonė, neįvedama signalizacija ir nepasirūpinama kitais apsauginiais faktoriais, negali Jūsų 100 procentų apsaugoti nuo piktavalių. Bet kokias šarvuotas duris įmanoma išlaužti (sąlyginai neišlaužiamomis jos imamos laikyti po 10-ies minučių laiko barjero), ir lauko durų paskirtis yra maksimaliai pratęsti laiką, reikalingą įsilaužti į patalpą. Per tą laiką turi spėti atvykti apsaugos kompanija ar policija. Įprastai, jeigu piktavalis neįveikia durų per 5–7 minutes, jis liaujasi bandęs, siekdamas nepatraukti į save dėmesio.

  1. Svarbiausias šarvuotų durų aspektas – plieno lakštų svoris

Plieno lakštai ir jų storis nėra vienareikšmis durų tvirtumo požymis. Kalbant apie saugumą užtikrinančias savybes, svarbiau, kad būtų profesionaliai apgalvota šarvuotų durų konstrukcija, atliktas kokybiškas montavimas, nepamirštant papildomų apsauginių elementų (vyrių uždengėjai ir pan.)

  1. Jeigu spynos kokybiškos, to gana ir šarvuotos durys pakankamai saugios

Žinoma, „naminio fabrikėlio“ spynos paverčia niekais net kokybiškiausių šarvuotų durų apsaugines savybes. Kita vertus, net kokybiškiausios spynos garantuoja tik 50–60 proc. durų patikimumo. Šarvuotos durys turi būti patikimos ir dėl kitų savo charakteristikų, jos turi būti atsparios fizinės jėgos panaudojimui, sunkiai išlaužiamos.

  1. Patikimoms šarvuotoms durims būtinas antras, papildomas metalo lakštas

Iš tikrųjų didelis šarvuotų durų tvirtumo lygis gali būti pasiekiamas ir nedidinat jų storio, o, kaip jau minėjome 5-ajame punkte, tiesiog parenkant teisingą ir patikimą durų konstrukciją.

  1. Kuo daugiau spynų ant šarvuotų durų, tuo geriau

Saugumo garantavimui šarvuotose duryse užtenka dviejų aukšto saugumo lygio spynų – pagrindinės ir papildomos.

  1. Šilumos ir garso izoliacija garantuojama naudojant ypatingas šiltinamąsias priemones

Tam, kad būtų garantuota gera izoliacija, užtenka įprastų sausų, presuotų pušies drožlių arba akmens vatos. Neprofesionalių pardavėjų tikinimai, kad reikia kitų, mažai žinomų, bet, neva, labai gerai apšildančių medžiagų, – bandymas išpešti pinigų.

Nesileiskite apgaunami

Dabar jau žinote pagrindinius, su šarvuotomis durimis susijusius, mitus ir kad juos platina nesąžiningi pardavėjai arba forumuose pernelyg savo išmintį linkę reikšti asmenys. Nepasikliaukite jais, o šarvuotas duris pirkite tik patikimose, pirkėjų pasitikėjimą užsitarnavusiose įmonėse. Tada neteks gailėtis permokėjus ar įsigijus nekokybišką produktą.