Mikro tikslai – kas tai?

Kiekvienas iš mūsų šiame gyvenime stengiasi pasiekti sau išsikeltų tikslų. Vieni iš jų yra ypač ambicingi ir jų įgyvendinimas užima nemažą, o kartais net ir didžiąją mūsų gyvenimo dalį. Tuo tarpu kiti, tokių ambicingų tikslų nesikuria, o tiesiog turi tikslus trumpiems etapams savo gyvenime, kuriuos įgyvendinę jie jaučiasi laimingai. Tačiau visi iš mūsų susikuriame, mikro tikslų ir šie mikro tikslai yra panašūs tarp didžiosios dalies gyventojų.

Buitinės technikos remontas VilniujeTai yra tokie tikslai, kuriuos mes sau išsikeliame ypač trumpam laikotarpiui. Pavyzdžiui jauno studento ar mokyklos abituriento tikslas galėtų būti noras per metus laiko susitaupyti savo pirmajam automobiliui. Tuo tarpu naujakurių šeimos tikslas gali būti susipirkti visą jiems būtiną buitinę techniką per pirmuosius  gyvenimo naujame būste metus. Tokių mikro tikslų visi susikuriame daugybę ir jie dažniausiai yra orientuoti į mūsų gyvenimo palengvinimą, troškimų tenkinimą ar tiesiog gyvenimiškų malonumų siekimą.

Visgi yra visiškai natūralu, kad didžioji žmonių dalis nori turėti veikiančią buitinę techniką savo namuose, kuri stipriai pakeistų jų buitį. Buities ruošos darbus nauja technika ir palengvina ir pagreitina. Tačiau, ką daryti tais atvejais, kai mes pasiekiame tokius savo tikslus, o mūsų troškimų objektas, po kurio laiko sugęsta ir mes vėl esame situacijoje, kurioje mūsų gyvenimas tampa nebepatogus?

Atsakymas paprastas, jei nusipirkote automobilį ir jis sugedo, jums reikia jį susitaisyti, jei gedimas yra didžiulis ir remontas kainuos brangiai, tuomet automobilio taisymas tiesiog taps jūsų nauju mikro tikslu. Analogiška situacija būtų sugedus buitinei technikai, jums tereikia interneto paieškos laukelyje suvesti „buitinės technikos remontas Vilniuje“ ir jūs rasite profesionalių technikos meistrų kontaktus, kurie sutaisys jūsų sugedusius televizorius, šaldytuvus, skalbimo mašinas, skalbinių džiovykles, kaitlentes ir orkaites.

Reikia tiesiog atsiminti, kad mikro tikslai turi būti tokie, kurie yra greitai įvykdomi ir jūsų gyvenimą paverstų, kuo lengvesniu ir patogesniu. Todėl, jei kuris nors jūsų gyvenimą palengvinantis prietaisas sugenda, jums nebūtina pirkti naujo analogiško prietaiso, nes tai pareikalautų daugiau jūsų laiko ir pinigų nei senojo prietaiso taisymas.

Info: „Salvata