Maišytuvas vonios kambariui: kaip pasirinkti geriausią?

maisytuvasNorint, kad vonios kambarys būtų funkcionalus, stilingas ir visapusiškai patenkintų Jūsų poreikius – naujausi vonios maišytuvų modeliai turėtų būti kiekvieno žmogaus namuose. Šiuo metu šių gaminių pasirinkimas yra labai platus, tad kai kuriems atrodo gana komplikuota siekiant atrasti labiausiai tinkamą įrangą. Ši tipo modeliai puikiai tinka tuomet, jeigu norite sutaupyti vandens. Taigi jus renkasi ekonomiški ir ekologiški žmonės. Kokių spalvų maišytuvai labiausiai tinka? Kokie geriausiai dera prie sukomplektuoto Jūsų vonios kambario? Kokio lygio maišytuvai Jums reikalingiausi ir labiausiai tinka? Klausimų labai daug o atsakymai – žemiau.

MATMENYS. Naujausi vonios maišytuvų modeliai labai ženkliai skiriasi savo matmenimis, tad šiuo atveju kiekvienas žmogus gali pasirinkti tokių gabaritų, kokie jiems labiausiai tinka vonioje. Žinoma, pirmiausia yra įvertinamas aukštis ir pats snapo ilgis. Snapo ilgis labai stipriai priklausys nuo to, ar renkatės vonios, ar praustuvo maišytuvą. Snapelis lemia, kiek pats maišytuvas bus atitolęs nuo sienos, o aukštis – kiek maišytuvas bus aukščiau nei stalviršis. Šiuo atveju matmenys gali varijuoti ir pagal žmogaus poreikius ir pagal galimybes. Juk dažnai pati kriauklė nulemia, kokių gabaritų maišytuvas yra pasirenkamas.

EKOLOGIŠKUMAS. Ekonomiškumas – vienas dažniausių kriterijų, kodėl nusprendžiama įsigyti maišytuvus. Jie padeda sutaupyti daug vandens ir tuo pačiu investicijų už vandens pašildymą. Tiesa, egzistuoja daugiau ir mažiau taupus prietaisai, tad ir čia dar galima kiek smulkiau palyginti daugiau variantų ir nuspręsti, ar jis Jums tinka, ar ne. Aetoriniai maišytuvai turi specialų sietelį, kurie kiek riboja vandenį, kuris teka per kraną. Taigi, tuo pačiu mažesnė srovė lemia, kad sutaupoma daugiau vandens ir tuo pačiu tai kur kas pigesnis pasirinkimas.

KAINA. Skirtingi maišytuvai kainuoja skirtingas pinigų sumas ir kiekvienas žmogus pagal savo galimybes gali pasirinkti tai, kas jam atrodo geriausia ir labiausiai atitinkantis jo poreikius. Visgi, daugelis sutinka, kad kartais bandydami labai daug sutaupyti – gauna priešingą rezultatą. Paprasčiausiai, gali būti perkami dėvėti maišytuvai arba tokie, kurie parduodami abejotino lygio prekybos vietose. Jeigu norite gauti tikrai kokybišką daiktą – privalu pirkti tik iš patikimų, legaliai dirbančių prekybviečių.

GAMINTOJAS. Dar vienas kriterijus, kurį galima įvertinti, gamintojas. Plačiau apie gamintojų filosofiją ir panašiai – daug informacijos galima atrasti internete. Žinoma, kiekvienas verslininkas girs save ir sakys, kad būtent jo produktai yra patys geriausi, tad šiuo atveju labai pasitarnauja kitų žmonių komentarai, kuriuose pažymi, ar tam tikro gamintojo produkcija patenkino poreikius, ar ne. Kuo daugiau skirtingų galimybių palyginsite – tuo labiau jums tinkamą variantą pavyks atrasti. O kai galimybių pasiūla tokia plati – kad ir koks išrankus būtumėte – viskas yra Jūsų rankose.

Naujausi vonios maišytuvų modeliai padės gyventi ekologiškiau ir ekonomiškiau. Vakarų Europoje yra gana įprasta, kad namuose, dažniausiai vonios kambaryje, naudojami termostatinai maišytuvai. Lietuvoje jie nėra ypač dažnai pasirenkami, tačiau galimybės vis plečiasi ir dėl ypač patrauklios kainos daugelis žmonių taip pat džiaugiasi įsigiję šią įrangą, kuri kokybiškai tarnauja ilgus metus.