Linų sėmenų aliejus – natūraliausias maisto papildas!

semenu aliejusMėgstate domėtis medicina ir akys užkliuvo už to straipsnių, kuriuose giriamas sėmenų aliejus? Linų sėmenys jau nuo seno žinomi kaip vienas pagrindinių būdų išplėsti maisto racioną. Šį aliejų žmonės naudoja prieš valgį ir vakare. Tiksliau kalbant, naudingiausia jį būtų vartoti rytais ir vakarais. Aišku, šis produktas gali būti nelabai patrauklus dėl ganėtinai aukštos kainos. Bet, supraskite, kad visi produktai, kurie yra vertingi, turi savo kainą. Žinoma, verta žinoti, kad yra būdų ženkliai sumažinti išlaidas, nes vis dėlto – šį aliejų įmanoma išspausti patiems, tiesiog namuose.

Linų sėmenų aliejus spaudžiamas buitiniai presais

Natūralu, kad parduotuvėse pardavinėjamas sėmenų aliejus yra gana brangokas, tačiau tai nereiškia, kad ten siūloma kokybė yra gera. Matote, kai aliejus spaudžiamas gamykliškai, jis vis dėl to pastovi kažkiek laiko neišpilstytas į atitinkamą tarą. Tai reiškia, kad nuo to gali nukentėti kokybė. Taipogi nesate garantuoti, kad perkamame sėmenų aliejuje nėra jokių priemaišų.

Jeigu norite aukščiausios kokybės ir ekonomiškos pasirinkimo, jums tek investuoti. Į ką? – į aliejaus presą. Buitinį aliejaus presą galima įsigyti nuotoliniu būdu. Tiesiog susirandate pardavėją, kuris prekiauja tokia įranga ir pateikiate užsakymą. AliejausPresai.lt yra vieni iš lyderių prekiaujant šalto spaudimo buitiniais aliejaus presais. Ten jų pasirinkimas yra gana nemažas, o kainos – ypač patrauklios.

Iš pažiūros presų kaina gali šiek tiek išgąsdinti. Tačiau, turite imtis skaičiavimų. Linų sėklų kaina yra apie 50 centų už kilogramą. Iš tokio kiekio dažniausiai galima išspausti apie 400 ml aliejaus. Tad, vienas spaudimas jau akivaizdžiai parodys skirtumą tarp aliejaus pirkimo, ir jos spaudimo patiems. Tai tikrai puiki investicija.

Turėkite galvoje, kad šiems presams taikoma garantija. Prieš užsakant aliejaus presą, turėtumėte gerai paskaityti kas įeina į kainą. Ten nurodomi visi mokesčiai, pristatymo sąlygos ir garantijos. Šį presą galėsite naudoti daugelį metų, jeigu tik jį tinkamai prižiūrėsite ir svarbiausia – pirksite iš patikimų rankų.

Linų sėmenų aliejus yra vienas populiariausių natūralių maisto papildomų, kuris visokeriopai pagerina žmogaus sveikatos būklę.