Lentynos ir pakavimo priemonės el. prekybai

vokaiInternetu užsakomi vokai ne visada būna tinkami siuntų gabenimui – būtina rinktis tas el. parduotuves, kurios siūlo specialias priemones siuntų paruošimui. Šiuo atveju, jums siūlytume gerai pagalvoti apie domėjimąsi naujausiais gaminiais – kai kurios siuntų pakavimo medžiagos yra tokios patvarios ir tvirtos, jog gabenimo metu siuntinys nepatiria net menkiausio įbrėžimo. Žinoma, čia kalbame ne apie standartinius vokus, turime galvoje vokus, kurie yra su specialia oro apsauga ar kitomis apsauginėmis priemonėmis. Ruošiant siuntas, visada siūloma pagalvoti apie tinkamas pakavimo priemones, nes jeigu užsiimate prekyba, jums gali kilti papildomų nuostolių, kuomet jūsų klientai vargiai priims siuntinį iš kurjerio dėl paprastų siuntų pažeidimų. Standartiniai vokai nėra patvarūs – jie greitai plyšta, todėl tokios priemonės jums apskritai nėra reikalingos siuntų pristatymui. Įsidėmėkite – paprasti popieriniai vokai yra skirti laiškų siuntimui, o ne siuntinių pakavimui.

Jeigu norite, kad jūsų prekės klientus pasiektų be jokių nesklandumų, turite iš anksto užsisakyti didelį kiekį specialių pakavimo medžiagų. Tai reiškia, kad visų pirma, jums reikia nuspręsti kurios medžiagos būtų tinkamiausios jūsų prekių kategorijai. Jeigu jūsų prekybos veikla apima rūbų pardavimą, tada siūlytume rinktis specialius maišelius bei vokus būtent siuntiniams. Siuntų maišeliai yra patogūs tuo, kad jie nesveria daug ir yra labai patvarūs. Į juos geriausia dėti didelius rūbų kiekius. Maišelius siūlome rinktis todėl, kad tarkime dėžės pridės nereikalingo svorio, kuris bus apmokestinamas siunčiant viską gavėjui. Siuntų maišeliai ne ką blogiau atlaikys visus kenksmingu faktorius.

Kas liečia siuntinių vokus, jie yra kiek kitokie – jie taip pat pagaminti iš popieriaus, bet jie yra daug tvirtesni. Jie gal būti iš vidaus dengti polietilenu, kad nesikauptų drėgmė. Tokie vokai dažniausiai skirti smulkių siuntų gabenimui, tad po vieną rūbą siųsti tokiame įpakavime būtų geriausia. Kas liečia labiau pažeidžiamus daiktus, čia galima rinktis nestandartinius vokus su oro apsauga arba specialias dėžes ir dėžutes, kurios viduje turi papildomas apsaugas. Tokios dėžutės bei vokai dažniausiai yra naudojami tų, kurie prekiauja dūžtančiais daiktais. Apsilankykite pakavimo medžiagų el. parduotuvėse – jos jums tikrai patars ką rinktis dėl saugumo.

 

Šaltinis: Vokucentras.lt