Lauko durys

lauko durysLauko durys daugeliui žmonių kelia nerimą – ne visi yra įsitikinę, kad jų namus jos saugo tinkamai. Verta pabrėžti, kad kiekvienai namo daliai turėtų būti naudojamos vis kitokio tipo durys, tuo labiau, kad nereikėtų susigundyti pasiūlymais jas pirkti didesniais kiekiais už mažesnę kainą. Lauko durys privalo būti tvirtos, viduje gali būti ir paprastos, o įėjimui į garažą vėl turėtų būti naudojamos kiek saugesnės. Durų pasirinkimas žinomiausiose parduotuvėse yra didelis, tačiau ar kiekvienas žino kaip tinkamai jas pasirinkti?

Saugumą visada garantuoja atitinkamos kokybės durys. Pagalvokite – jeigu įstatote faneruotas duris lauke, kurios jums labai patiko savo išvaizda, tuo labiau – patrauklia kaina, tai ar jūsų namai bus saugūs? Faktas, kad ne. Faneruotas duris jokiu būdu negalima montuoti įėjimui į namus. Jos juk jokios apsaugos nesuteikia. Nesvarbu, kad galbūt jos turės sudėtingas spynas ar bus įmontuotos kažkaip įmantriai – jos yra gana trapios, todėl panaudojus net ir menką jėgą, jas išlaužti būtų vieni juokai. Lauko durys turi būtų kietos ir atlaikyti stiprius smūgius. Tam dažniausiai yra rekomenduojama rinktis medines arba šarvuotas, o taip pat šiuo metu populiarėja ir metalinės durys. Lauko įėjimas turi būti saugus ir būtina žinoti, kad nemažą vaidmenį atlieka spynos. Taip, ko gero ir jūs išsigąstumėte matydami keletą spynų, jeigu būtumėte vagis, tad ar tai jūsų neatbaidytų nuo piktų kėslų? Kuo daugiau spynų, tuo didesnė tikimybė, kad vagys net nesistengs brautis į jūsų namus – tai sukeltų vagims per didelę riziką. Lauko durys turi būti patvarios, atlaikyti stiprius smūgius, o svarbiausia – kaip prevencine priemone turėtų pasižymėti ir sudėtingomis spynomis.

Lauko durų nereikėtų pirkti iš neaiškių parduotuvių, kuriose yra pardavinėjamas pigus šlamštas. Apskirtai siūlytume rinktis tik populiariausius durų prekybos centrus – jie įsikūrę net ir elektroninėje erdvėje, tad prieš perkant konkretaus gamintojo duris, jūs apie jį galėsite pasidomėti plačiau. Tam tikro tipo duris galite įsigyti iš vienos parduotuvės t.y. jeigu perkate faneruotas, lauko ir tiesiog metalines duris vienu kartu, tai jas galite įsigyti viename prekybos centre – nevažinėkite iš vienos vietos į kitą, nebent tikrai nerandate tai ko jums riekia.