Kur rasti didelį avalynės pasirinkimą?

avalyneAtėjus naujam sezonui pastebėjau, kad vis neturiu kuo apsiauti. Reikia naujų batų, tačiau esu ta, kur labai nemėgsta vaikščioti po parduotuves. Pradėkime nuo to, kad reikia kažkur važiuoti, kad į jas patekti, pot o parduotuvėje gaišti laiką vaikštant, ieškant. Neradus vienoje parduotuvėje eiti į kitą. Ilgos eilės nusidriekiančios per visa parduotuvę ir visur daug žmonių. Ne ne ne… čia ne man, aš daug mieliau, pasidarysiu arbatos, atsisėsiu ant sofos, pasiimsiu kompiuterį ir ieškosiu sau batų taip. Taip, kalbu apie internetines parduotuves. Galbūt kyla klausimų, kodėl taip drąsiai tai darau?

 

Avalynės pirkimas internetu

Taip yra todėl, nes prieš ieškodama avalynės, šiek tiek pasiruošiau. Svarbiausia, pasidomėjau, kaip kuo teisingiau nusipirkti tinkamą dydį. Yra daug profesionalų patarimų, kaip išsimatuoti pėdos ilgį centimetrais. Dažniausiai internetinėse parduotuvėse galima rasti ne tik batų dydi, bet ir pėdos ilgį, taip tik dar tiksliau pasirenkant tinkamus batus.

 

Pasidomėti bendrai apie batus, nes kol kas dar nelabai žinau ko noriu. Labai padėjo kai pasiskaičiau keletą straipsnių, kokie batai madingiausi šiais metais, pažiūrėjau nemažai nuotraukų ir pradėjau įsivaizduoti kokių batų ieškosiu.

 

Kitas labai svarbus dalykas, ka reikia žinoti perkant batus internetu. Specialistai pataria gerai apsvarstyti kokios avalynės ieškome, tai yra kokiai veiklai. Ar tai sportiniai batai skirti profesionaliam ar mėgėjiškam sportui. Jeigu taip, tuomet tikrai turite ieškoti sportinės patogios avalynės. Jeigu ieškote batų vasaros išvykai prie ežero, reikia apsispręsti ar šlepetes ar basutes renkatės. Jeigu jums reikalingi puošnūs bateliai šventei, tokių ir ieškokite, juk neisite į šventę su paprastomis pintomis basutėmis.

Neužtenka tik žinoti savo batų išmieros, labai svarbu išsimatuoti pėdą centimetrais. Internetinėse parduotuvėse visada yra išmatavimo lentelė ir išsamus aprašymas. Viską atidžiai perskaityti, gerai įsižiūrėti į prekės nuotraukas. Priešingai nei fizinėje parduotuvėje, nenutiks spontaniškų pirkimų. Viską gerai apgalvojusi, apžiūrėjusi tikrai gerai apgalvosite ar šios prekės jums reikia. Man tai labai padeda neprisipirkti, ko tikrai nereikia. Prekių pristatymas dažniausiai užtrunka kelias dienas, o tai palyginus tikrai labai nedaug.

 

 

Didelis asortimentas

Internetinėje parduotuvėje  radau labai daug patinkančių. Pirmiausiai ieškojau sportinės avalynės, nes mėgstu patogumą, tačiau vėliau įnirusi į internetinę parduotuvę radau daug gražių vasarinių batų nedidelėmis kainomis. Kai toks didelis pasirinkimas batų, išsirinkti išties nėra lengva. Tačiau, kai visa tai darai namie, turint laiko ir noro galima pagalvoti ar tie batai tiks prie turimo garderobo spintoje, o gal man reikia visiškai kitokių prie vienos ar kitos suknelės. Apsipirkimas internetu suteikia tiek daug pliusų, kad net sunku įsivaizduoti. Išsirinkus, daugiausiai už kelių dienų gauname prekę į namus, o jeigu jau taip atsitinka, kad batai netinka arba nepatinka, galima labai paprastai juos grąžinti ir susigrąžinti pinigus.