Kuo ypatinga baidarių nuoma Vilnele?

Jeigu mėgstate plaukti baidarėmis ir tokia pramoga jums nėra jokia naujiena, tai jums tikrai vertėtų išbandyti baidarių pasiplaukiojimą Vilnele. Jeigu jau esate bandę plaukti Nerimi, tai žinokite, kad baidarių nuoma Vilnele yra šiek tiek kitokia patirtis – ji labiau tinka žmonėms, kurie jau yra patyrę ir mėgsta ekstremalius nuotykius.

Baidarės VilnelePalyginimui, plaukimas baidarėmis Nerimi yra gana ramus, ir tam nereikia jokio ypatingo fizinio pasiruošimo – gali plaukti ir žmonės, nelabai gerai mokantys plaukti, taip pat tokia trasa tinka ir vaikams. Negana to, Nerimi leidžiama plaukti ir naktimis, kai praktiškai nieko nesimato – tai yra labai smagi atrakcija visiems įsimylėjėliams, norintiems romantiškai praleisti vakarą. Taigi, o kalbant apie pasiplaukiojimą Vilnelę, viskas yra šiek tiek kitaip.

Vilnelėje bus daug staigių posūkių, tad jums reikės gana greitos reakcijos. Kai kur plaukti bus sunku, nes bus sekluma, todėl labai gerai būtų, kad tinkamai pasiruoštumėte ne tik morališkai, bet ir fiziškai. Jeigu mėgstate aštrius pojūčius, tai plaukiojimas Vilnele jums tikrai labai patiks. O juk prie viso šito prisideda ir įspūdingi vaizdai, kuriuos jūs pamatysite, beplaukdami Vilnelės trasa.

Pavyzdžiui, jūs galėsite pasigrožėti Pučkorių atodanga, kurią visi taip gerai vertina. Taip pat pamatysite nuostabius Belmonto krioklius, pamatysite Gedimino pilį iš visai kito kampo, o kelionės pabaigoje įsuksite į Nerį, kur galėsite šiek tiek pailsėti ir pasigrožėti Vilniaus centro vaizdais.

Dažniausiai, vienam žmogui baidarės Vilnele kainuoja apie dvylika eurų. Jeigu keliaujate su didele kompanija, tuomet galimos nuolaidos arba nemokamas nuvežimas iki trasos pradžios. Taip pat jūs galėsite rinktis iš gausybės maršrutų, kuriuos Vilnelė siūlo – dažniausiai, šie maršrutai būna ilgesni, nei plaukimo Nerimi, tačiau viską galima pritaikyti pagal jūsų poreikius.

Taigi, plaukti Vilnele turėtų būti iš tiesų smagų visiems, kam patinka prasmingai praleistas laikas ir aktyvus laisvalaikis. Pasiruoškite patogius drabužius, nusiteikite, kad reikės ir jūsų ištvermės, o mes garantuojame, kad turėsite daug malonių įspūdžių ir nepamirštamą laiką.