Krūtų didinimas – ką reikėtų žinoti?

Krūtų didinimo operacija atliekama jau ne vieną dešimtmetį ir šiandien yra itin populiari plastinės chirurgijos procedūra tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Jeigu esate apsisprendusi šitaip pakoreguoti savo išvaizdą, turėtumėte žinoti keletą svarbiausių dalykų. Šiame straipsnyje pasidalinsime informacija ir patarimais, norint pasididinti krūtine su profesionalaus chirurgo pagalba.

Krūtinės didinimasJeigu jūs „nelaimėjote genetinės loterijos“ ir esate nepatenkinta savo krūtų dydžiu ar forma, ne bėda – šiandieninė grožio medicina gali išspręsti kone visas problemas. Vis dėlto, verta žinoti, jog kiekviena moteris yra skirtinga ir tai, kas tinka vienai, nebūtinai tiks kitai. Šiuo atveju itin svarbu pasikonsultuoti su savo srities specialistu, kuris parinks jūsų krūtims tinkamą implanto formą bei dydį, nustatys, kokio dydžio pjūvį reikės atlikti. Kai kuriais atvejais (jeigu krūtinė itin nukarusi) implantai problemos neišspręs, kartu reikės atlikti ir krūtinės pakėlimo procedūrą.

Krūtų didinimas yra gana sudėtinga operacija, todėl būtina susipažinti su rizika atliekant šią procedūrą. Visų pirma, plastinės operacijos metu yra naudojama anestezija, todėl svarbu suprasti, jog skirtingas organizmas gali nevienodai priimti suleidžiamus migdomuosius. Taip pat, po operacijos neišvengsite trumpesnio ar ilgesnio krūtinės srities patinimo, tempimo, kartais kraujavimo ar žaizdotumo. Kai kuriais atvejais, atlikus krūtų didinimą, prarandamas spenelių jautrumas.

Nors krūtų didinimas yra atliekamas pakankamai greitai, reikės bent savaitės ar dviejų, kad galėtumėte grįžti į įprastinį režimą ir tęsti kasdienius savo darbus. Dėl to geriausia operacijos laiką derinti su atostogomis. Mėnesį po operacijos griežtai draudžiama sportuoti ir užsiiminėti bet kokia pernelyg aktyvia veikla – implantai turi tinkamai įsitvirtinti organizme.

Dar vienas dalykas, kurį dalis moterų pamiršta, yra tas, kad labai tikėtina, jog ši krūtų didinimo operacija nebus paskutinė. Svorio svyravimas, nėštumas ir implanto susidėvėjimas (dešimties metų laikotarpyje) gali sąlygoti vizitą pas plastikos chirurgą ir dar bent vieną operaciją.

Taigi, jeigu nesate patenkinta savo krūtinės išvaizda ir manote, kad jos korekcija leis kokybiškai mėgautis gyvenimu, metas susirasti profesionalias paslaugas siūlančią plastinės chirurgijos įstaigą ir žengti žingsnį link  laimingesnio gyvenimo.