Kreditai bedarbiams

Dauguma žmonių kai ruošiasi imti paskolą neapgalvoja visų galimų atvejų dėl paskolos grąžinimo. Nelabai aišku, kokias galimybes paskolą gauti turi žmogus, kuris neturi pastovių pajamų t.y. darbo. Pasistengsime apžvelgti paskolas, kurios yra teikiamos 3 asmenų grupėms – bedarbiams, studentams ir pradedantiesiems verslininkams ar neseniai darbą praradusiems žmonėms.

Kreditai bedarbiams yra prieinami labai paprastai. Per daug nesigilinant į kreditų teikimo sąlygas, šios paskolos gali atrodyti lyg puikiausia išeitis žmonėms, kurie nori pasiimti paskolą, tačiau neturi jokių pajamų kurios būtų deklaruojamos t.y. jokio darbo. Kreditai nedirbantiems yra suteikiami gan nedidelėmis sumomis. Didžiausia suma, kurią galite pasiskolinti siekia daugiausiai 2000 litų. Ir ilgiausias laikotarpis, per kurį turite atiduoti pasiskolintus pinigus yra 2 metai. Tačiau kreditai bedarbiams neretai teikiami gan didelėmis palūkanomis. Faktas yra tas, kad pasiskolinus, pavyzdžiui, 2000 litų dviems metams, per tuos du metus turėsite grąžinti praktiškai dvigubai didesnę sumą pinigų, negu pasiskolinsite. O jeigu dar būsite palikę kokį nors užstatą, kurio vertė dvigubai ar trigubai didesnė už paskolos sumą, prarasite dar daugiau.

Bedarbiams paskolosŠitie kreditai gali būti kaip pagalba studentams. Kiekvienas studentas Lietuvoje turi galimybę teirautis valstybinės paskolos, kuri būtų panaudota susimokėti studijoms, susimokėti už pragyvenimą. Taip pat gera naujiena yra ta, jog visai neseniai valstybinę paskolą valdžia padidino, ir dabar galima gauti 36 bazines socialines išmokas per metus laiko, kurių suma siekia 4680lt. Tačiau neretai valstybinės paskolos nepakanka, todėl šitokie kreditai yra labai gera išeities iš sunkios padėties.

Greitos paskolos internetu gali būti nebloga atspirtis tiek pradedančiajam verslininkui, tiek žmogui, kuris turi problemų. Tačiau reikėtų atsiminti, jog visi veiksmai turi savo pasekmes ir adekvačiai įvertinti savo finansinę situaciją. Nesiskolinkite, jeigu nesate užtikrinti, jog galėsite grąžinti pasiskolintus pinigus.

Tačiau jeigu visgi nusprendžiate imti kreditą bedarbiams nebūdami 100% tikri, kad jį sugebėsite grąžinti laiku, tuomet stenkitės tą daryti tik investicijoms atlikti. Tai gali būti verslo steigimas, investicijos į vertybinius popierius ar užsienio valiutų rinką. Svarbu, kad prisiimant riziką su kreditais bedarbiams būtų aukšta tikimybė jos atsiperkamumui. Kitais atvejais jūs tiesiog susikursite sau dar didesnių problemų nei kad turėjote iki kol jūsų gyvenime atsirado kreditai bedarbiams.

Dar vienas patarimas būtų toks: imant greitąjį kreditą bedarbiui reikėtų gerai išanalizuoti rinką. Jums reikėtų pasižiūrėti kiekvieno kreditoriaus teikiamą pasiūlymą ir atsirinkti tik tuos, kurie siūlo jums tinkamas sąlygas. Tie, kurie siūlo jums nereikalingas paskolas, pvz. ilgalaikes paskolas su užstatu ar pan., bus išmesti iš jūsų sąrašo. Tuomet žiūrėkite į tuos, kurie jums gali pasiūlyti palankiausias sąlygas bei papildomas akcijas prie gerų sąlygų. Būtent iš šių likusių pasiūlymų turėtumėte išsirinkti savo kreditą bedarbiui. Jei tai atrodo per daug darbo, galite naudotis kreditų palyginimų svetainių paslaugomis, kurios yra nemokamos ir ten neabejotinai yra siūlomi ir kreditai nedirbantiems.